Share

Einfaches RGB

Переможцем конкурсних торгів на виготовлення техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) та попереднього бізнес-плану багатофункціонального комплексу (конференц-центру та виставкового залу) стала міжнародна консалтингова компанія Jones Lang LaSalle Incorporated (JLL) (ТОВ «Джонс Ленг Ласаль»).

ТЕО та попередній бізнес-план багатофункціонального комплексу у Львові буде виконуватись у три етапи:

  1. Вивчення та попередній аналіз наявних даних та рекомендацій стосовно функцій та розміру об’єкта
  2. Початкова концепція функціонального призначення Львівського багатофункціонального комплексу (конференц-центр та виставковий зал)
  3. Техніко-економічне обґрунтування та попередній бізнес-план багатофункціонального комплексу (конференц-центр та виставковий зал) у м. Львові

Термін надання послуг – 5 місяців, ціна угоди становить 780 000 грн.

Нагадаємо, рішенням сесії міської ради від 26.02.2015 № 4365 на вул. Стрийській – Кільцева дорога (А,Б) було зарезервовано земельну ділянку під будівництво багатофункціонального комплексу.

Про компанію:

ТОВ «Джонс Ленг Ласаль / Jones Lang LaSalle Incorporated (JLL) – міжнародна консалтингова компанія у сфері нерухомості. Офіси компанії знаходяться у понад 80 країнах світу, включаючи країни Північної і Південної Америки, Європи, Африки, Азії та Близького Сходу. Компанія надає комплексні професійні послуги в сфері нерухомості, включаючи аналіз ринку, стратегічний консалтинг й оцінку, здачу в оренду площ, залучення фінансування та продаж об’єктів, управління будівництвом, а також управління об’єктами нерухомості та експлуатацію.

Компанія користується авторитетом на світовому ринку, один із найвідоміших спільних проектів, до якого долучились JLL – World Expo 2020 Dubai.