fbpx
Share

[cml_media_alt id='3756']general small 1[/cml_media_alt]Представники Lviv Convention Bureau взяли участь у Meet the Bidder – діловий захід, що збирає покупців та постачальників туристичних послуг.

2 грудня Lviv Convention Bureau представляло потенціал Львова польським покупцям послуг на Meet the Bidder, що відбувся у Варшаві.

 Захід складався з загальних 5-хвилинних презентацій деяких постачальників та особистих зустрічей постачальників з покупцями у форматі В2В, 15 з яких організатори гарантували. Кожен постачальник мав окремий столик, де презентував своє місто чи заклад та спілкувався з замовниками. Зустрічі тривали до 15 хвилин.

[cml_media_alt id='3757']в роботі мал.[/cml_media_alt]Meet the Bidder відбувається кілька разів на рік. Його річний цикл закінчується підсумковим Meet the Bidder. Grand Edition, на якому, власне, і побувала команда Lviv Convention Bureau.

На заході були представлені різноманітні країни та напрямки: Туреччина, АОЕ, Грузія, Мальдіви, Словенія, Польща, Мадрид Конвеншн Бюро, Берлін Конвеншн Бюро, Португалія, і звичайно Україна – «Агенція з підготовки подій» була єдиним представником.  

Цей захід дав можливість зустрітися з 20-ма потенційними організаторами конференц-подій та масових заходів і представити їм ділові потужності та спектр послуг міста Львова.

 Заходи такого типу дуже продуктивні, хоча ціна участі у них таки кусається J Проте, ми рекомендуємо Meet the Bidder для пошуку нових замовлень та партнерств.