fbpx
Share

З 27 по 30 квітня «Львівське конференц-бюро» провело прес-тур для журналістів європейських видань про діловий туризм. Учасниками прес-туру стали журналісти та редактори з Бельгії, Німеччини, Словенії та Білорусі. Гості побували на відкритті «Весняного ділового форуму», зустрілися з міським головою Львова та організаторами фестивалів Craft Beer & Vinyl Music і LvivMozArt.

Знайомство з локаціями Львова учасники розпочали з візитів до Будинку Вчених, Палацу Потоцьких і Театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Місця для менш офіційних подій гості мали змогу оцінити під час відвідин фестивалів «Флюгери Львова», що проходив у дворику Ратуші, та Craft Beer & Vinyl Music, який відбувався на території FEST Republic Club. Дослідити історію та архітектуру міста гості мали нагоду під час тематичних екскурсій «Містичний Львів» і «Львів ближче неба».

Інформативними та цікавими для учасників стали зустрічі з міським головою Львова Андрієм Садовим, організатором фестивалю Craft Beer & Vinyl Music, співзасновником холдингу емоцій FEST Андрієм Худо і директором фестивалю LvivMozArt Оксаною Сидор.

«Львів досі є невідомим недорогим містом Східної Європи, креативним та інноваційним, відкритим для учасників та організаторів подій», – зазначила учасниця прес-туру зі Словенії.

Дякуємо за допомогу у проведенні прес-туру нашим партнерам: Прем’єр-готелю «Дністер», холдингу емоцій «!FEST», компанії DikArt, організаторам «Флюгерів Львова» та іншим.