fbpx
Share

завантаження (13)Сьогодні, 5 липня на прес-конференції було оголошено про новий набір кандидатів на звання Почесного Амбасадора Львова.

Почесні Амбасадори Львова – це особи, які, використовуючи свій авторитет і професійні знання, сприяють вітчизняній та міжнародній промоції Львова як гідного місця для проведення заходів ділової гостинності (конференцій, форумів, семінарів, виставок, симпозіумів, самітів тощо).

Як зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку: «Діловий туризм для України є новою сферою, яка, проте, уже активно розвивається у світі. Тому Львову потрібно переймати найкращі практики, щоб бути гідним гравцем на світовому конференц ринку». Ліна Остапчук, директор Lviv Convention Bureau підкреслила, що: «Обираючи місце для проведення конгресу чи конференції, організатори зважають на те, хто саме запрошує їх приїхати у це місто. Тому авторитет Почесних Амбасадорів Львова є фактором, який допомагає місту. У цей же час звання Почесного Амбасадора Львова служить ще одним визнанням авторитету номінантів. Тому це двосторонній рух».

завантаження (14)Прийом заявок на звання Почесного Амбасадора Львова триватиме до 30 вересня 2016 року. Після цього спеціально створена комісія протягом місяця способом відкритого голосування обере до 12 Амбасадорів. Висувати своїх кандидатів можуть вищі навчальні заклади, суб’єкти туристичної діяльності, об’єднання громадян – громадські організації, спілки та інших ключові гравці сфери науки, політики, бізнесу, інформаційних технологій і культури, а також органи місцевого самоврядування. Відбір амбасадорів здійснюється з розрахунку: 40% – науковці, 60% – інші сфери діяльності (наука, політика, бізнес, інформаційні технології та культура). Звання Почесного Амбасадора Львова надається на 2 роки.

Номінувати кандидата можна заповнивши форму за посиланням.

Нагадаємо, що програму Почесних Амбасадорів Львова затвердили депутати Львівської міської ради на сесії 23 квітня 2015 року. 26 листопада 2015 року відбулася перша церемонія нагородження Почесних Амбасадорів Львова. Ініціатором та реалізатором Програми є Lviv Convention Bureau (ЛКП «Агенція з підготовки подій»)

Детальніше про Програму Почесних Амбасадорів Львова.