[cml_media_alt id='960']A. Sadovyi[/cml_media_alt]Шановний організаторе ділової зустрічі!

Від імені Львівської міської ради висловлюю свою подяку у зацікавленні Львовом як місцем проведення Вашої ділової зустрічі.

Ми пройшли довгий шлях, щоб досягнути того, що маємо сьогодні. Будучи освітньо-науковим та культурним осередком країни, Львів здобув репутацію туристичного центру України з відвідуваністю 2 600 000 туристів у 2016 році.

Місто Львів розвиває туристичну традицію, стаючи професійним гравцем в індустрії ділової гостинності. Ми маємо багаторічний досвід у проведенні міжнародних зустрічей – починаючи від Галицької крайової виставки 1894 року, Саміту президентів Центральної Європи 1999 року, продовжуючи успішним проведенням Чемпіонату з футболу Євро-2012 та Чемпіонату світу з шахів серед жінок у 2016 році.

Львів – це унікальне місто України з європейською атмосферою, воно надихає на ефективну роботу та випромінює українську гостинність. Львів пропонує помірні ціни, європейську якість, розвинену інфраструктуру, наукову та історичну спадщину.

Досвідчена команда спеціалістів допоможе Вам провести запланований захід на найвищому рівні у місті, центральна частина якого занесена до історичної спадщини ЮНЕСКО. Львів – це місто, що забезпечить приємне та безпечне перебування широкому колу учасників Вашого заходу.

Заплануйте свій захід у Львові та відчуйте неповторну атмосферу міста!

З повагою
Андрій Садовий
Міський голова