Місто було засноване королем Данилом Галицьким в 13 столітті.

[cml_media_alt id='3656']Untitled_Panorama2-small[/cml_media_alt]
У 1998 історичний центр Львова (120 га) був включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У 2009 місто було названо культурною столицею України. Більшість історичних та архітектурних пам’яток України, а саме 2500, знаходяться у Львові. В місті є близько 60 музеїв ренесансу, бароко і класицизму.

Львів має довгу історію привабливості в MICE індустрії в Європі.[cml_media_alt id='3646']300px-Афіша_Виставки_Крайової[/cml_media_alt]

Галицька Національна виставка 1894 року була однією з найбільш відвідуваних бізнес-подій в історії Львова. Бізнесмени з усієї Європи взяли участь у 139 денному заході і 1 146 329 чоловік відвідали шоу. Виставка заклала основу для технологічних інновацій та розвитку сучасної інфраструктури Львова.

Форум місцевого самоврядування

[cml_media_alt id='3649']IMG_3598-300x200[/cml_media_alt]Протягом двох років Львів приймає в себе Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Основною метою  заходу у 2014 році було ініціювання конкретних змін, спрямованих на розширення прав місцевих громад разом із створенням механізмів успішного розвитку на місцевому рівні. Більш ніж 150 гостей з України та закордону взяли участь у дискусіях, зокрема українські міністри, представники посольств європейських країн, мери міст, делегати від міжнародних організацій, українські та закордонні експерти в галузі місцевого самоврядування.

Львівський форум видавців

Вже 20 років у місті проходить міжнародний форум видавців.[cml_media_alt id='3645']1(4)[/cml_media_alt] Форум видавців є найбільшим ярмарком інтелектуальних і культурних подій в Україні. Ця міжнародна подія об’єднує письменників, перекладачів, громадських діячів, журналістів і громадськість з 25 країн світу. Один з найпрестижніших заходів для фахівців, що відбуваються під час львівського міжнародного форуму видавців, є видавничий бізнес-форум, який є найбільш цікавою подією для ділового туризму.

Перемагай з Левом

[cml_media_alt id='3650']Win (4)[/cml_media_alt]Туристичний форум “Перемагай з Левом” є щорічним заходом присвячним туризму, що проводиться у Львові, історичному та туристичному пункті призначення західної частини України. Щороку, форум збирає власників турбізнесу, керівників вищої ланки і молодих професіоналів у галузі туризму з усієї України та закордону під одним дахом, щоб представити динамічний контент, який охоплює найгарячіші теми ринку подорожей. Також метою форуму є дослідити ринкові зміни тенденцій, знайти нові ідеї, встановити нове партнерство і об’єднати зацікавлені сторони для розвитку туризму в цілому.