Люди

Львів’яни дуже привітні та дружелюбні. Не дивуйтеся, якщо на прохання вказати Вам правильний напрямок, місцевий мешканець не просто розкаже куди йти, а сам проведе Вас туди.

Релігія

У Львові є багато конфесій християнства. Більшість – греко-католики, проте є також багато православних християн. У Львові діє більше 120-ти церков.

Гроші

Банки у Львові працюють з понеділка до п’ятниці. Банкомати доступні цілодобово. В більшості кав’ярень та в магазинах міста можна розраховуватися платіжною карткою.

Чайові

Зазвичай у львівських кав’ярнях і ресторанах прийнято залишати чайові в розмірі 5-10% від чеку. Чайові не включають в рахунок.

Транспорт

Система транспорту досить добре розвинена. Схема маршрутних таксі та електротранспорту забезпечує швидке та хороше пересування по місту. У тролейбусах та трамваях треба самостійно компостувати проїзні квитки. Центральна частина міста перекрита для руху транспорту щонеділі та у святкові дні. Площа Ринок закрита для проїзду приватного транспорту.

Отримання інформації

Для зручності гостей міста у Львові функціонують Центри туристичної інформації, які знаходяться на Головному вокзалі, в Аеропорту та в центрі міста на площі Ринок, в одній будівлі з ратушею. Тут надають всю необхідну для туриста інформацію. Також у центрі міста встановлені інформаційні сенсорні дисплеї для гостей міста.

Алкоголь

Продаж алкогольних напоїв у магазинах міста здійснюється з 10:00 до 22:00 год. В інший час алкоголь можна придбати лише в барах та ресторанах.

Інтернет

У місті вільний доступ до Інтернету. Майже в кожному кафе в центрі міста наявний безпровідниковий Інтернет. У разі потреби доступу до комп’ютера чи швидкісного Інтернету в місті функціонують Інтернет-клуби та коворкінги, де можна під’єднатися до мережі.

День міста

Святкування Дня міста Львова щороку проходить у першу суботу травня.