Ансамбль площі Ринок

Площа Ринок була центром політичного, соціального, культурного і торгового життя міста понад 500 років. Тут розташовано 44 будівлі різних стилів з будівлею мерією в центрі площі. У 1998 Площа Ринок, була визнана об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Личаківський цвинтар

Личаківський цвинтар це історичний державний музей. Одне з найстаріших кладовищ в Європі, створене в 1787 році, воно стало некрополем інтелігенції з усієї Європи. Серед відомих людей, похованих тут: Стефан Банах, Зигмунд Горголевський, Іван Франко, Соломія Крушельницька та багато інших.

Палац Потоцьких

Палац Потоцьких є грандіозним будинком у французькому неоренесансному стилі кінця 19-го століття, побудованим за проектом французького архітектора Луї Альфонса Рене Доверн’є  (1880). Сьогодні палац є частиною Львівської галереї мистецтв. Європейське мистецтво 14-18 століть представлене тут кращими творами з колекції галереї.

Церкви Львова

Перша церква у Львові була побудована більш як 700 років тому. Тепер у Львові налічується близько 120 церков, багато монастирів та каплиць. Це єдине місто в Україні з такою великою кількістю священних місць. На сьогодні у Львові представлені всі громади християнських конфесій.

Львівський державний академічний театр опери та балету Соломії Крушельницької

Львівський оперний театр є архітектурною перлиною Львова, побудований у 1901 році в стилі неоренесансу – він вважається одним із найкрасивіших театрів Європи. Спроектував його будівлю Зигмунт Горголевський – відомий  в Європі архітектор, автор багатьох монументальних будівель у Польщі та Німеччині.

Львівські кав’ярні

Традиція кави у Львові розпочалася ще у в 18 ст. з приходом австрійців. Протягом століть вона стала невід’ємною частиною життя Львова. У даний час, кава є щоденним ритуалом львів’ян і має особливу привабливість для гостей міста.

Каплиця Боїмів

Знаменитий і унікальний пам’ятник епохи пізнього Відродження; йому не має аналогів ні в Україні, ні в Європі.

Шевченківський гай

Львівський музей під відкритим небом, етнічний парк, у якому зібрані українські будинки з минулих століть, що були привезені з різних регіонів України.

Парк Високий замок

Старий парк на пагорбі, що височить над містом, увінчаний руїнами старого замку та обсерваторії. З нього відкриваються захоплюючі львівські пейзажі.

Вірменський квартал

Вірменська громада є однією із найстаріших у Львові.  Впродовж багатьох років вона сформувала центр для свого національного життя у Львові. Його унікальна архітектура зображує оригінальний дух цієї східно-християнської культури.