Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького. найбільше летовище у [cml_media_alt id='3477']reyn-5296[/cml_media_alt]Західній Україні за пасажиропотоком та маршрутною мережею. Розташоване у південно-західній частині міста і має зручне сполучення з інфраструктурою містаНа сьогодні маршрутна мережа аеропорту складається з 35 напрямків (32 міжнародні та 3 внутрішні). Новий термінал було введено в експлуатацію 12 квітня 2012 р. до чемпіонату Євро-2012. Загальна площа 39 000 м2, 9 виходів на посадку, з них 4 – телетрапи, 28 стійок реєстрації, 2 кіоски самореєстрації, 18 пунктів проходження паспортного контролю, 12 пунктів проходження на авіаційну безпеку, 15 офісів авіаліній, VIP-ложі для пасажирів внутрішніх та міжнародних рейсів, сучасний Duty Free, 2 стоянки з 238 паркомісцями та 3 конференц-зали.

Головний залізничний вокзал. Львів був першим містом в Україні, [cml_media_alt id='3475']SONY DSC[/cml_media_alt]що мало власну залізницю. Перший потяг прибув до Львова з Відня 4 листопада 1861 року. Залізниця має міжнародні сполучення з Сербією, Словакією, Угорщиною, Румунією, Польщею, Росією та Болгарією. Більшість потягів, що прямують до Західної України, проїжджають через Львів – Вам слід лише вибрати той, що підійде саме Вам. Після прибуття до Львова, Вам буде дуже легко дістатися до місця призначення завдяки розвиненій системі громадського транспорту міста та таксі.

Автовокзал. На автовокзалі «Львів» діє багато регулярних маршрутів майже [cml_media_alt id='3476']Avtovokzal1991[/cml_media_alt]з кожного населеного пункту України (прямих та транзитних). Низка регулярних автобусних маршрутів сполучають майже всі міста Західної України та найбільші міста Європи зі Львовом. Регулярними автобусними перевезеннями Ви можете добратись з Нідерланд, Греції, Словаччини, Угорщини, Молдови, Великої Британії, Іспанії, Білорусії, Росії, Німеччини, Франції, Чехії, Латвії, Італії, Естонії, Австрії, Литви та Польщі. Якщо Ви прибуваєте за-кордону, то простіше добратись до Львова з сусідніх країн. Як правило, регулярні міжнародні автобуси зупиняються на головному автобусному вокзалі у Львові (АС-1).