Львів знаходиться у східній Європі за 70 км від кордону з Польщею і має зручне транспортне сполучення з Варшавою (391 км), Києвом (540 км), Мінськом (611 км), Віднем (794 км), Мюнхеном (1190 км) і Стамбулом (1430 км).

Авіасполучення. Станом на серпень 2017 р. маршрутна мережа львівського аеропорту складається з 28 напрямків, 26 з яких міжнародні та 2 внутрішні. Щоденні перельоти до Львова виконують міжнародні й українські авіакомпанії з Києва, Варшави, Мюнхена, Відня, Стамбула, Мінська. Регулярні рейси до Львова здійснюють з Баку, Берліна, Болоньї, Вроцлава, Мадрида, Познані, Рима, Тель-Авіва та інших міст. Детальний розклад див. на сайті міжнародного аеропорту «Львів».

Залізничне сполучення. Львів має зручне залізничне сполучення зі столицями сусідніх країн: Варшавою, Прагою, Братиславою та Будапештом. Якщо ви подорожуєте з Польщі, можете скористатися нічним потягом із Кракова або швидкісним поїздом Інтерсіті з Перемишля. Дорога з Перемишля до Львова займає менше 2 год і вартує 8-15 € (залежно від класу). Інший варіант – прибути до Києва, а там сісти на швидкісний потяг до Львова. Детальний розклад поїздів див. на сайті укрзалізниці.

Автобусне сполучення. Львів має хороше автобусне сполучення з багатьма містами України та Європи. Регулярні перевезення до Львова здійснюють автобуси з Польщі, Словаччини, Угорщини, Білорусі, Німеччини, Чехії, Латвії та ін. країн.  Подорожуючи з Європи, ви можете скористатися послугами перевізників Eurolines, PolskiBus, LEOexpress, Flixbus, Ecolines. Детальний розклад автобусів див. на сайті.