18 травня Львів разом з усім світом відзначав Міжнародний день музеїв. Темою цьогорічної події Міжнародна рада музеїв ІСОМ затвердила: «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення». Команада LCB підготувала підбірку 6 львівських музеїв, де ви можете провести свою конференц-подію. 

Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України

Музей пропонує чудовий конференц-зал на 100 місць, що розташований самому центрі Львова. Це один з найстаріший музеїв в Україні, який функціонує з 1874 року. В музеї представлені унікальні колекції етнографічних пам’яток, збірки професійного декоративного мистецтва країн Західної, Центральної та Східної Європи. 

Музейно-культурний комплекс пивної історії – Львіварня

«Львіварня» – інтерактивний музей та сучасний арт-простір для проведення ділових і культурних подій гостями і мешканцями міста. Комплекс пропонує комфортні зали конференц-холів, послуги конференц-сервісу та різноманітні можливості для бізнес-корпоративів та культурного дозвілля. 

Державний природознавчий музей НАН України

Музей проводить музейну, наукову та освітню діяльність. Конференц-зал розміщений на піддашші музею. Це простора кімната з окремою зоною для проведення кавоперерв. Дорогою до нього можна побачити давній ліфт та деякі експозиційні зали. Також тут є затишне подвір’я, де учасники Вашої конференції матимуть змогу відпочити на свіжому повітрі під час перерв.

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Музей є однією із найвизначніших скарбниць пам’яток української культури і мистецтва. В експозиції представлено найбільше та найповніше зібрання українського середньовічного сакрального мистецтва XII-XVIII ст.: іконопис, рукописи та стародруки, декоративна різьба, металопластика, гаптовані тканини, а також пам’ятки українського бароко. Приміщення музею чудово підходить для урочистих церемоній відкриття конференцій, вечірніх прийомів, особливих екскурсій для делегатів конференц-подій.

Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького

Музей розташований у прекрасному парку Шевченківський Гай, був створений у 1971 році як найбільший музей у всій Європі такого типу під відкритим небом. Будинки включають народну архітектуру та автентичні інтер’єри церков, хатин, шкіл, вітряків, виробництво олії та виготовлення кераміки. Кожних вихідних музей пропонує майстер-класи з традиційних ремесел, таких як ковальство, випічка, гончарство, ляльки та різьба по дереву. Це прекрасне місце для проведення конференцій та інсентив-туризму влітку.

Львівський історичний музей

Музей пропонує свої зали для проведення конференцій, презентацій, творчих та ділових зустрічей, мистецьких заходів. Будинок музею складається з парадної зали та передпокою, а також дивовижної пам’ятки архітектури – Італійського дворика. У весняно-літній періоди у галереях і в партері подвір’я проводять виставки, культурні заходи, театралізовані дійства, офіційні церемонії та конференц-події, також тут працює ресторан.