Lviv Convention Bureau спільно з інститутом міста за сприянням Уряду Канади в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» (РЕОП) підготували інвестиційний проект щодо будівництва багатофункціонального комплексу (конференц-центр та виставковий зал) на території міста Львова.

Львів був досить успішним у розвитку своєї туристичної індустрії. Цей успіх, частково, завдячує сформованому образу міста в якості воріт, що ведуть до України, а також завдяки видатній мультикультурній спадщині. Майбутнє зростання в цій галузі потребуватиме додаткових інвестицій в інфраструктуру, а особливо у нові об’єкти для розвитку сфери ділової гостинності, що часто називають МІСЕ індустрією (Meetings-Incentive-Conferences-Events).

Lviv Conference Center (LCC) є інвестиційним проектом високої соціальної значимості. Проект передбачає будівництво конференц-зали місткістю до 3500 учасників. Він призначений для створення значних економічних і соціальних вигод для широкого кола зацікавлених сторін, починаючи з місцевих малих і середніх підприємств та завершуючи широким колом бенефіціарів, що приведе до зростання інтеграції України в міжнародне співтовариство.

Проект LCC спрямований на створення “громадсько-привітної” інфраструктури, що принесе додатковий дохід (оцінка близько 70 мільйонів доларів в рік) і зайнятості (3000 робочих місць повної зайнятості) в регіоні. Він також матиме істотний позитивний вплив на місцеву промисловість туризму, популяризуючи Львів в ділових колах і залучаючи відвідувачів з високими доходами. Проект надає унікальну можливість інвестувати у знаний у цілому світі бізнес, а в поєднанні з грантами, дозволить отримати привабливі повернення на інвестиції (ROI).