3-тя Міжнародна наукова конференція «Chemical Technology and Engineering – 2021» (Хімічна технологія та інженерія – 2021) відбудеться в Національному університеті «Львівська політехніка». Традиційна конференція, присвячена актуальним питанням хімічної технології та інженерії, відбудеться в період з 21 по 24 червня 2021 р. онлайн за допомогою засобів дистанційного зв՚язку у Національному університеті «Львівська політехніка».

«Chemical Technology and Engineering» – міжнародна конференція, що організовується кафедрою хімічної інженерії Львівської політехніки спільно з рядом польських інституцій-партнерів. Метою конференції є обмін науково-практичною інформацією між науковцями, узагальнення результатів наукових досліджень у сфері хімічної технології та інженерії, налагодження взаємозв’язків у науковій спільноті. Конференція відбувається кожні два роки і охоплює різноманітні напрямки хімічної технології та інженерії – від інноваційних технологій галузі до «зеленої» хімії.

Традиційними є виступи запрошених пленарних доповідачів, серед яких цьогоріч – професор Роальд Хоффманн (Нобелівський лауреат 1981 року, США), професор Йорг Вінкен (екс-президент Міжнародної федерації штучних органів (IFAO), Німеччина) та інші світові науковці.

До участі у конференції зголосились науковці з Польщі, Німеччини, Об’єднаного Королівства, Туреччини, Словаччини, Казахстану та інших країн. Окрім роботи в секціях заплановано тренінги для молодих вчених у конференційному проєкті «Школа молодого хіміка».

Зважаючи на пандемію, цьогоріч конференцію буде проведено онлайн за допомогою сервісу дистанційного зв’язку Zoom. Із повною програмою конференції можна буде ознайомитись на офіційному сайті www.cte.org.ua.

Конференція відбудеться за підтримки Львівського конференц-бюро  в рамках програми «Пакет підтримки.