Із 19 до 21 квітня директор Lviv Convention Bureau Ліна Остапчук та менеджер із міжнародної діяльності Уляна Юренко представляли Львів на міжнародній виставці ділової гостинності IMEX 2016, яка традиційно відбувається у Франкфурті-на-Майні (Німеччина). Протягом насичених трьох днів команда Lviv Convention Bureau провела більше 30 зустрічей із потенційними організаторами подій та представниками іноземних профільних ЗМІ.

Прикметно, що окрім традиційного інтересу від німецьких, польських та інших європейських учасників виставки, цього року зацікавлення Львовом та Україною загалом виявляли представники країн Близького Сходу, які перебувають у пошуках нових місць про проведення заходів.

У рамках виставки IMEX, відбувся щорічний престижний Politicians Forum, участь у якому від імені України взяв директор Департаменту туризму та курортів Міністерства економіки та розвитку  Іван Ліптуга. «За підсумками участі у політичному форумі ІМЕХ, я переконався в необхідності створення National Convention Bureau та мережі міських Convention офісів», – зазначив  п.Ліптуга на своїй сторінці у соціальній мережі.

1.22Об’єднаний стенд трьох міст – Києва, Львова та Одеси також відвідала Генеральний консул України у Франкфурті-на-Майні Алла Польова. Серед іншого, обговорювалися питання посилення присутності України у німецькому інформаційному просторі та промоції України та Львова зокрема як туристичної дестинації.

Поза діловими зустрічами та роботою на стенді, виставка включала і неформальні події. До прикладу, участь  у забігу на підтримку Літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро 2016 ІMEX Run від імені Львова взяла і Уляна Юренко, яка легко подолала дистанцію у 5 кілометрів.

Окрім Lviv Convention Bureau, на стенді України також були представлені Kyiv Convention & Visitors Bureau, новостворене Odessa Convention Bureau, туристична компанія Альбатрос-Тревел (Київ) та дві львівські компанії Reisewelt Ukraine  і Dik Art.

Участь трьох українських міст у цій найважливішій галузевій виставці стала можливою завдяки підтримці Western NIS Enterprise Fund. Дякуємо також “Майстерні карамелі” за солодкі почастунки для відвідувачів стенду.

Наступним кроком стане проведення для зацікавлених міжнародних компаній ознайомчого туру до Львова та Києва 1-4 червня.

Більше фото за посиланням.