У березні міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького повідомив про відкриття нових маршрутів. Прямі рейси до Львова дозволять європейським бізнес-туристам легко і швидко добиратися до міста, що сприятиме його розвитку як нової дестинації.

У березні стартували рейси в Брешію (Італія) від авіаперевізника «Роза Вітрів» (Windrose). 13 квітня угорський лоукостер Wizz Air повертається до Львова і запускає рейси до Вроцлава, а з середини червня компанія здійснюватиме перельоти до Берліна.
У літньому сезоні 2017 року з’являться нові маршрути зі Львова до Пули (Хорватія) і Тірани (Албанія), які виконуватиме авіаперевізник «Дніпроавіа». На час закриття аеропорту у Вільнюсі – з середини липня до середини серпня – авіакомпанія МАУ літатиме в Каунас (Литва).
Восени Львів планують з’єднати прямими рейсами з Батумі і Тбілісі (Грузія). Підтвердження про відкриття нових авіасполучень львівський аеропорт очікує від перевізника Yanair.
30 жовтня на український ринок приходить ірландський лоукостер Ryanair. 15 березня компанія повідомила про запуск маршрутів зі Львова до Берліна, Будапешта, Ейндховена, Кракова, Лондона, Меммінгена та Вроцлава. Як розповів комерційний директор Ryanair Девід О’Брайан, компанія обрала саме ці напрямки, зважаючи на інтереси обох сторін. «І Львів, і обрані нами міста зацікавлені літати саме в цих напрямках», – прокоментував Девід О’Брайан. За його словами, середня вартість квитків становитиме 40 євро.
Відкриття нових авіасполучень та збільшення кількості наявних рейсів розширює можливості Львова у сфері ділової гостинності. Адже доступне транспортне сполучення є одним із вирішальних факторів при виборі дестинацій іноземними організаторами подій.
На сьогодні основними напрямками міжнародного сполучення, які обслуговує львівський аеропорт, є: Варшава, Мюнхен, Відень, Стамбул, Баку, Салоніки, Мадрид, Рим, Тель-Авів, Болонья, Радом, Мінськ, Бургас та інші (див. розклад на сайті аеропорту).