Львівське конференц-бюро візьме участь у відзначенні Всесвітнього Дня ділової гостинності. Команда долучиться до 12 годинного онлайн-марафону з міжнародними гравцями івент-індустрії. Захід має на меті показати цінність, яку конференції, конгреси, виставки, корпоративні заходи приносять бізнесу та економіці. 

Темою GMID-2021 (Global Meeting Industry Day) є «Безпечні зустрічі». В рамках відзначення Всесвітнього Дня ділової гостинності на офіційній платформі GMID Львівське конференц-бюро поділиться успішними прикладами Львова. безпечного проведення конференц-подій в часи карантину. Прикладом таких подій для Львова є IT Арена, яка минулого року пройшла в гібридному форматі та 24 годинний молодіжний форум «МолоДвіж». 

Перший кейс – приклад швидкої діджиталізації. За короткий період часу організатори найбільшої IT конференції у Східній Європі переформатували живий захід на гібридну подію. 4 професійні,  високотехнічно обладнанні офлайн студії. 88 спікерів з 28 країн. 4076 онлайн відвідувачів, які мали підключення з двох пристроїв: комп’ютера та телефона для слухання виступів та паралельного спілкування в чатах. 

Друга історія про креативний підхід в переформатування локації на безпечний простір. Організатори всеукраїнського молодіжного форуму «МолоДвіж» у 2020 територію Festrepublic поділили на декілька тематичних зон. Все для того, щоб потоки учасників менше перетиналися. Попередню реєстрацію зробили через телеграм бот, а вхід через QR-коди. На кожній зоні облаштували санітарні станції, забезпечили температурний скрінінг, а у конференц-залах облаштували дистанційну розсадку учасників.

«Цьогорічне відзначення Всесвітнього Дня ділової гостинності є важливе як для Львова так і для світової індустрії. Це демонструє єдність і підтримку один одного та вкотре підкреслює цінність конференц-індустрії для розвитку  економіки міста та країни.

Вся індустрія переживає непрості часи. Ситуація з коронавірусом далі невизначена. Уряди різних країн та України вводять нові обмеження та заборони у сфері організації конференц-подій. Але місто Львів докладає всіх зусиль для збереження безпеки, для швидшого повернення до ефективних робочих процесів в конференц-індустрії, які живлять культурне, інтелектуальне та економічне життя міста.

Львів готовий приймати події, і створює всі безпечні умови для цього. А Львівське конференц-бюро радо допоможе вам в підготовці та планування Ваших конференц-подій, як тільки це дозволять епідеміологічні умови», розповідає директор Львівського конференц-бюро Андрій Павлів. 

Онлайн-марафону GMID-2021 відбуватиметься 8 КВІТНЯ. До участі запрошуються івент-професіонали. Попередня реєстрація та програма за посиланням.

Довідка:

Всесвітній День ділової гостинності  був започаткований у 2016 році у США З того часу подія об’єднує представників сфери ділової гостинності на 6 континентах, більше ніж у 50 країнах, щоб вкотре наголосити на важливості бізнес-зустрічей, конференцій, конгресів, виставок тощо на економіку світу.