18-19 січня 2017 року представники Lviv Convention Bureau вперше взяли участь у щорічній виставці для провайдерів ділового туризму Conventa, що проходила в Любляні, Словенія. Подія зібрала понад 200 потенційних замовників конференц-послуг і майже 150 експонентів з 15 країн Нової Європи.

За словами директора виставки і за сумісництвом директора Convention Bureau Словенії Міхи Ковачича, 9-та Conventa викликала значний інтерес з боку клієнтів. 95% учасників побували на події вперше. У пошуках нових, невідомих досі місць проведення велике значення має особистий досвід. На виставці Conventa потенційні замовники особисто спілкувалися з представниками індустрії ділової гостинності та могли вибрати одну з ознайомчих фам-поїздок до країн Нової Європи.

Lviv Convention Bureau мало окремий стенд, де презентувало можливості Львова у сфері ділового туризму та роботи з корпоративними клієнтами. Делегати провели 35 зустрічей із потенційними замовниками з 15 країн, зокрема Польщі, Німеччини, Великої Британії, Італії, Литви, Бельгії, Австрії, Данії, Туреччини, Франції, Швеції, Угорщини, Румунії, Індії та Китаю. Іноземних організаторів подій цікавили насамперед якість готельного сервісу, місцевий колорит, ексклюзивні туристичні продукти й екскурсійні програми, а також підтримка, яку надає Lviv Convention Bureau при проведені заходів у Львові.

Кожен відвідувач стенду мав нагоду відчути «смак» нашого міста, отримавши в подарунок традиційні для Львова каву і шоколад. Насичене спілкування, позитивні відгуки, професійна атмосфера та еко-дружнє середовище – це те, чим запам’яталась Любляна львів’янам.

Результатом поїздки стане ознайомчий тур Львовом, який організовує Lviv Convention Bureau 15-17 лютого. Учасниками туру стануть іноземні замовники конференц-послуг, котрі відвідали стенд Львова на виставках IBTM у Барселоні та Conventa в Любляні.

Conventa 2017