8-10 квітня польські організатори конференцій, представники корпорацій, туристичних фірм та журналісти видання «Think MICE» відвідали Львів. Гості оглянули конференц-зали міста, готелі та унікальні заклади для проведення подій, зустрілися з представниками бізнесу та івент-індустрії. Дев’ять з одинадцяти учасників побували у Львові вперше.

Вивчення конференційної інфраструктури Львова розпочалося з відвідин Прем’єр-готелю «Дністер», Kavalier Boutique Hotel, готелів «Асторія» та «Леополіс». До вже традиційних у програмі локацій для проведення урочистих подій – Будинку вчених і Театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької – додались місця для неформальних зустрічей та вечірок: сучасний арт-простір «Львіварня» і FEST Republic Club.

Дослідити історію та архітектуру міста гості мали нагоду під час тематичних екскурсій «Нічна варта Львова» та «Від шпацеру до келішка». Шквал позитивних емоцій викликала в учасників мандрівка львівськими дахами «Львів ближче неба». З автентичною українською культурою гості познайомилися під час візиту до музею під відкритим небом Шевченківський гай.

«Спасибі за чудову нагоду дослідити Львів і дізнатися з перших рук, що ця дестинація може запропонувати, – ділиться враженнями одна з учасниць фам-туру. – Я справді вражена можливостями міста, стандартами інфраструктури і вартістю послуг. Бачу значний потенціал для подальшої співпраці».

Дякуємо за допомогу в організації фам-туру нашим партнерам: Прем’єр-готелю «Дністер», холдингу емоцій «!FEST» та пивній ресторації «Кумпель».

Окремо висловлюємо подяку за сприяння у проведенні туру Почесному Амбасадору Львова Мареку Славатинцю та авіакомпанії LOT.

Фото з туру можна переглянути за посиланням.