Які виклики чекають на конференц-індустрію в майбутньому обговорювали учасники Літньої конференції Центральноєвропейського регіону міжнародної асоціації ІККА (ICCA Central European Chapter Summer Meeting), що проходила у німецькому Вісбадені з 20 по 22 червня. Участь в зустрічі взяло і Львівське конференц-бюро, яке поки що є єдиним членом асоціації ICCA в Україні.

Цього року літня зустріч відбувалась спільно з конференцією для німецьких експертів з конференц-індустрії MEXCON (Meeting experts conference) за підтримки German Convention Bureau та пройшла в новозбудованому конгрес-центрі, який відкрили лише в квітні цього року.

Фахівці з 10 країн впродовж трьох днів ділились досвідом, ідеями та обговорювали питання цифрової трансформації конференц-індустрії, що і було головною темою зустрічі.

Своїми інноваціями поділилося German Convention Bureau та місто Гамбург, яке презентувало новітню концепцію розумного міста. Окрім цього учасники зустрічі отримали можливість оглянути центр сучасних цифрових бізнес-рішень компанії Panasonic.

Участь в зустрічі взяло і Львівське конференц-бюро, яке поки що є єдиним членом асоціації ICCA в Україні.

Нагадаємо, що минулого року, завдяки зусиллям Lviv Convention Bureau, зустріч міжнародної асоціації конгресів та конференцій ІССА відбулась Львові.

Інформація про ICCA Central European Chapter Summer Meeting