Метою програми «Львів науковий» є забезпечення розвитку та промоції наукового потенціалу Львова як в Україні, так і за кордоном, його видатних науковців та винаходів, досліджень, розвиток наукового потенціалу міста, розвиток сфери ділової гостинності шляхом проведення у місті вагомих наукових ділових заходів.

На 2016 рік передбачено фінансування Програми у розмірі 500 тисяч гривень. З них 250 тисяч гривень – на конкурс соціально-наукових проектів та ще 250 тисяч гривень – на премії талановитим вченим.

Визначення переможців здійснюватиме керівна рада, до складу якої входять науковці та представники вищих навчальних закладів.

Конференції оцінюватимуть відповідно до критеріїв, визначеними положенням Програми, серед яких міжнародне та національне визнання спікерів конференції, її значимість для національного середовища, наявність підтримки навчальних закладів, визнання заходу Національною Академією Наук України та фінансовий внесок організаторів.

При визначенні переможців на премію талановитих вчених до уваги братимуть наявність наукових відзнак, наукових робіт, статей, вітчизняних і міжнародних патентів, наявність викладацького стажу, усні доповіді на міжнародних конференціях та інші критерії, зазначені в положенні.

Варто зазначити, що Львів – єдине місто в Україні, яке виділило кошти з міського бюджету на підтримку наукових конференцій і відзначення талановитих науковців.

Текст ухвали №932 від 15.09.2016 «Про затвердження Програми «Львів науковий» на 2016-2017 доступний за посиланням.

Форма заявки на участь у конкурсі соціально-наукових проектів доступна за посиланням . Форма заявки на участь у конкурсі на премію для талановитих вчених – за посиланням. Заявки можна надсилати на електронну адресу: [email protected],  або занести особисто за адресою площа Ринок, 1, кімната 416. Прийом документів триватиме до 18 листопада.

14793722