Після тривалої паузи туристичний форум «Перемагай з Левом» знову відбудеться у Львові. 27-28 листопада більше 200 відвідувачів, 15 спікерів зберуться у Міжнародному аеропорті «Львів», щоб поринути у світ останніх тенденцій туризму, обмінятися досвідом та ідеями створення туристичних продуктів. Раді оголосити, що Львівське конференц-бюро  є партнером заходу.
Туристичний форум вперше відбувся у 2009 році. У програмі представили історико-туристичний потенціал Львова та підготували його до приїзду вболівальників Євро-2012. Враховуючи події на сході України, форум з 2013 року не відбувався.

У 2019 році форум відновить свою роботу. Знову до Львова завітають світові експерти туризму. Організатори вже опублікували імена перших двох спікерів. Серед них  зірка MICE – Rob Davidson. Саме він був включений до списку 50 найвпливовіших людей у конференц-індустрії Великобританії. Щороку Rob випускає свій щорічний звіт «Trends Watch»  про тенденції в галузі зустрічей та ділових поїздок по всьому світу. Він частий гість міжнародних конференцій, які пов’язані з сферою ділового туризму.

Ще одним зірковим спікером буде Boudewijn Bokdam, який є керівником проекту в Amsterdam & Partners. Його досвід в міських маркетингових стартегіях більше 10 років. Він був новатором, який використовував свій редакційний досвід та навіть штучний інтелект, щоб створювати дійсню захоплюючі кампанії. В 2015 році Всесвітня туристична організація ООН нагородила його проект як  найкращий туристичний проект у світі. В Amsterdam & Partners  він сьогодні  відповідає за проекти, що пов’язані зі шутчним інтелектом та I Amsterdam City Card.

Організатори також вже опубілкували схему локацій туристичного форуму. Очікується більше 500 осіб, які зможуть комфортно розміститися на двох поверхах. Буде зал для лекцій, лаундж зона, місце для нетворкінгу.

Ще більше інформації ви можете почерпнути з офіційної сторінки форуму в соціальній мережі Facebook.