22-24 серпня 2021 року до Львова приїдуть міжнародні експерти наукового семінару Вільгельма Бернахарда. Установча зустріч та відкриті лекції відбудуться як підготовчий етап перед проведення у Льовові у 2022 році міжнародної конференції 27th Wilhelm Bernhard Workshop, присвяченої проблемам функціонування ядра еукаріотичної клітини.
З лекціями у сесійній залі Львівської міської ради виступатимуть науковці з США, Франції, Чехії, Польщі, України. Доповіді транслюватимуть онлайн.
Міжнародна конференція, присвячена проблемам функціонування ядра еукаріотичної клітини, відбудеться у Льовові у 2022 році. На ній вчені представлятимуть наукові підходи, що використовуються в дослідженнях структури, функції та зв’язків клітинного ядра. Подія пройде у Львові вперше і має на меті дати молодим вченим можливість представляти свої дослідження в колі компетентних науковців.
Львівське конференц-бюро спільно з Почесним Амбасадором Львова Романом Лесиком вибороли право на проведення конференції у Львові. У травні 2019 році на засіданні наукового комітету 26th Wilhelm Bernhard Workshop, заявка від міста була визнана кращою.