fbpx

Чому Львів?

Особистий партнер у Львові

Для успіху Вашого заходу у Львові працює Львівське конференц-бюро. Команда молодих, мотивованих фахівців надасть підтримку та підготує пропозиції для Вашої конференц-події у Львові. Львівське конференц-бюро партнер найбільшого в Україні форуму івенторів - Event Industry Forum. За підтримки бюро Львів виграв право на проведення міжнародних конгресів дитячих хірургів онкологів, урбаністів, спеціалістів інформаційних технологій.

Підтримка міської ради

Конференц-індустрія - пріоритетний напрямок для розвитку наукового, медичного, технологічного та економічного потенціалів Львова. Львівська міська рада є партнером ключових конференц-подій: BOOK Forum, IT Arena, Lviv Media Forum, Lviv Eco-forum, Dental Ukraine, TourExpo. Ви отримуєте сприяння міста у проведенні Вашої конференц-події з можливістю особистого залучення міського голови.

Активне міське середовище

Львів динамічне місто, в якому активно функціонують і розвиваються освітня, науково-дослідна, медична, бізнесова, громадська та креативна галузі. У Львові працює 461 IT-компанія, 150 приватних клінік, 30 науково-дослідних та дослідно-конструкторських установ. Професійне міське середовище Львова об’єднане у 8 кластерів: туризм, IT, медицина, освіта, поліграфія, біотехнології, мода, деревообробка.

Молоде та освітнє місто

У місті 33 виші, де навчається 140 тис. студентів. На базі університетів створені інноваційні навчальні заклади: Lviv Tech Startup School, Львівська бізнес школа. У 2018 Львів став молодіжною столицею України. Місто розвиває мережу креативних молодіжних просторів - ТВОРИ. Динамічне молодіжне середовище щороку організовує найбільший форум з питань молодіжної політики «Молодвіж».

Інфраструктура

Нова міська транспортна інфраструктура (аеропорт, вокзал, дороги), сучасні та інтерактивні локації (музеї, культурно-мистецькі та молодіжні центр, арт-галереї, бібліотеки) створюють комфортні умови для проведення конференц-подій. У Львові 144 готелі різного типу (4318 номерів), 110 конференц-локацій, 1500 ресторанів та кафе. Щороку проводиться більше 50 різноманітних фестивалів. Що відрізняє Львів від інших міст - це унікальні локацій для проведення конференцій, легендарні концептуальні заклади харчування.

Промоційні матеріали

Події міжнародних асоціацій та компаній у Львові