fbpx

Чому Львів?

Особистий партнер у Львові

Для успіху Вашого заходу у Львові працює Львівське конференц-бюро. Команда молодих, мотивованих фахівців надасть підтримку та підготує пропозиції для Вашої конференц-події у Львові. Львівське конференц-бюро партнер найбільшого в Україні форуму івенторів - Event Industry Forum. За підтримки бюро Львів виграв право на проведення міжнародних конгресів дитячих хірургів онкологів, урбаністів, спеціалістів інформаційних технологій.

Підтримка міської ради

Конференц-індустрія - пріоритетний напрямок для розвитку наукового, медичного, технологічного та економічного потенціалів Львова. Львівська міська рада є партнером ключових конференц-подій: BOOK Forum, IT Arena, Lviv Media Forum, Lviv Eco-forum, Dental Ukraine, TourExpo. Ви отримуєте сприяння міста у проведенні Вашої конференц-події з можливістю особистого залучення міського голови.

Активне міське середовище

Львів динамічне місто, в якому активно функціонують і розвиваються освітня, науково-дослідна, медична, бізнесова, громадська та креативна галузі. У Львові працює 461 IT-компанія, 150 приватних клінік, 30 науково-дослідних та дослідно-конструкторських установ. Професійне міське середовище Львова об’єднане у 8 кластерів: туризм, IT, медицина, освіта, поліграфія, біотехнології, мода, деревообробка.

Молоде та освітнє місто

У місті 33 виші, де навчається 140 тис. студентів. На базі університетів створені інноваційні навчальні заклади: Lviv Tech Startup School, Львівська бізнес школа. У 2018 Львів став молодіжною столицею України. Місто розвиває мережу креативних молодіжних просторів - ТВОРИ. Динамічне молодіжне середовище щороку організовує найбільший форум з питань молодіжної політики «Молодвіж».

Інфраструктура

Нова міська транспортна інфраструктура (аеропорт, вокзал, дороги), сучасні та інтерактивні локації (музеї, культурно-мистецькі та молодіжні центр, арт-галереї, бібліотеки) створюють комфортні умови для проведення конференц-подій. У Львові 144 готелі різного типу (4318 номерів), 110 конференц-локацій, 1500 ресторанів та кафе. Щороку проводиться більше 50 різноманітних фестивалів. Що відрізняє Львів від інших міст - це унікальні локацій для проведення конференцій, легендарні концептуальні заклади харчування.

Промоційні матеріали

Thank you! Your message was successfully sent. We have sent the link to our Media Kit to your registered email address. Please check there. Media Kit