fbpx

Про нас

ВАШ ПАРТНЕР №1 У ПРОВЕДЕННІ КОНФЕРЕНЦ-ПОДІЙ!

Член міжнародної асоціації
конгресів та конференцій ICCA
(International Congress
and Convention Association)

Львівське конференц-бюро – це команда фахівців, яка піклується про створення найкращих умов та досвіду проведення Ваших конференц-подій у Львові.

Хто ми?

Офіційне конференц-бюро міста Львова, створене для промоції конференц-можливостей та сприяння компаніям, асоціаціям у проведенні конференц-подій, корпоративних заходів у нашому місті.

Чим ми корисні?

Надаємо безкоштовну та незалежну експертну підтримку у плануванні, підготовці конференц-подій у Львові. Ми допоможемо Вам у виборі партнерів, адже володіємо широкою мережею контактів міського середовища, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Команда

Послуги

Індивідуальні пропозиції для вашої конференц-події

Підготовка пакетних пропозицій щодо підбору конференц-залів, готелів, сервіс-провайдерів, професійних організаторів подій. За бажанням замовника пропозиція може включати підрахунок бюджету.

Партнерська підтримка

Посередництво у встановленні контактів, налагодженні співпраці з підрядниками та партнерами.

Залучення конференц-подій

Розробка презентацій, заявок для запрошення міжнародних та національних конференц-подій до Львова.

Ознайомчі візити

Організація та проведення ознайомчих візитів перед конференц-подіями.

Гібридні події

Допомога у проведенні гібридних та онлайн-подій.

Онлайн-помічники

Онлайн-ресурси у плануванні конференц-подій, підборі партнерів (путівник конференц-індустрії Львова).

Інформаційний супровід

Надання інформаційно-промоційних матеріалів, PR-підтримка конференц-подій, що відбуваються у Львові.

Додаткові послуги

для міжнародних та національних асоціацій і компаній

Відкриття конференц-подій за участі перших осіб міста

Індивідуальна зустріч з міським головою

Прийом делегацій міським головою в Львівській міській раді

Подарункові пакети для спікерів та делегатів

Проекти

Почесні Амбасадори Львова

Програма, метою якої є залучення до співпраці експертів у галузі освіти, науки, медицини, культури, бізнесу, які, використовуючи свої авторитет і професійні знання, сприяють національній та міжнародній промоції Львова як достойного міста для проведення конференц-подій.

Львів науковий

Програма, метою якої є забезпечення розвитку та промоції наукового потенціалу Львова в Україні і за кордоном, розвиток конференц-індустрії шляхом проведення у місті вагомих наукових ділових заходів.

Пакет підтримки

Ініціатива, яка спрямована на фінансову, експертну та інформаційну допомогу організаторам національних та міжнародних конференцій, що відбуватимуться у Львові у 2021 році.

Офлайн студія

Ініціатива, яка надає комплекс інструментів, порад та інфраструктурно-технічних рішень для планування, проведення онлайн та гібридних конференц-подій. 

МІСЕ-аналітика

Це спеціально розроблений програмний продукт, котрий забезпечує збір та аналіз інформації про конференц-події, що відбуваються у Львові.

За підтримки команди Львівського конференц-бюро планування Вашого заходу у Львові стане задоволенням. Ми змінимо Ваше уявлення про планування та підготовку подій!

Щорічні звіти

Thank you! Your message was successfully sent. We have sent the link to our Media Kit to your registered email address. Please check there. Media Kit