fbpx

Про нас

Про нас

ВАШ ПАРТНЕР №1 У ПРОВЕДЕННІ КОНФЕРЕНЦ-ПОДІЙ У ЛЬВОВІ!

Член Міжнародної асоціації конгресів і конференцій (ICCA), партнер Міжнародного форуму івент-індустрії

Львівське конференц-бюро — це команда професіоналів, яка забезпечить безпроблемний та незабутній досвід вашим гостям.

Хто ми?

Перше міське конференц-бюро в Україні. Засновано у 2013 році, щоб популяризувати Львів як місце проведення конференцій та корпоративних заходів.

Чим корисні?

Ми надаємо безплатну та незалежну допомогу в плануванні, підготовці конференц-подій.

Успіхи

msg-331048794-142041 (1)1

Наші активні й життєрадісні працівники — це обличчя Львова, що формують нашу репутацію на галузевих конференціях у всьому світі: Франкфурті, Відні, Барселоні, Пекіні та інших містах.

1

Ми зустрічаємося з впливовими людьми та знайомимо їх зі Львовом. Водночас Львівське конференц-бюро використовує досвід діяльності світових конференц-бюро.

Дизайн без назви (2)

З 2015 року ми подали 57 пропозицій щодо проведення міжнародних зустрічей у Львові. Відбулося 747 локальних івентів та 402 міжнародні заходи.

4

Ми запрошуємо на наші заходи провідних доповідачів зі США, Люксембургу, Сербії (зокрема, відомого фахівця з планування заходів Роба Девідсона з Великої Британії, книжки якого продають у всьому світі). Нещодавно у Львові виступав гуру з міського планування, автор концепції креативного міста Чарльз Лендрі.

005

Нашим успіхам ми завдячуємо підтримці Львівської міської ради, яка є активним партнером таких заходів, як Book Forum Lviv, «IT-Арена», Львівський медіафорум, Львівський екофорум, «Дентал-Україна» і «ТурЕКСПО».

5

Ми проводимо популярні майстер-класи для організаторів заходів та фахівців галузі, у яких беруть участь учасники з Києва, Одеси, Дніпра, Харкова та інших міст.

Команда

Послуги

Залучення конференц-подій

Розробка презентацій, заявок для запрошення міжнародних та національних конференцій до Львова.

Індивідуальні пропозиції для конференцій

Підбір конференц-залів, готелів, сервіс-провайдерів, професійних організаторів подій.

Ознайомчі візити

Організація оглядів конференц-можливостей Львова.

Інформаційний супровід

Промоційні матеріали, PR-підтримка конференц-подій.

Офлайн студія

Комплекс інструментів для планування та проведення онлайн та гібридних конференц-подій.

Проєкти

Почесні Амбасадори Львова

У програмі залучено 60 амбасадорів із 7 країн — провідні спеціалісти в галузі медицини, науки, освіти, культури, ІТ та бізнесу, які популяризують Львів серед своїх колег.

Пакет підтримки

Ініціатива, яка спрямована на фінансову, експертну та інформаційну допомогу організаторам національних та міжнародних конференцій, що відбуваються у Львові. Заохочення — 25 000 грн. 40 переможців.

Де нас зустріти

Thank you! Your message was successfully sent. We have sent the link to our Media Kit to your registered email address. Please check there. Media Kit