COVID-19

Чи можна проводити конференц-події?

Згідно з рішенням Львівської міської ради з 30 жовтня 2021 року Львів посилює карантинні обмеження. Згідно з рішенням усі масові заходи заборонені.

Як працює транспортне сполучення зі Львовом?

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, залізничний та автовокзал працюють у звичному режимі з дотриманням карантинних вимог.

Яка актуальна карта авіасполучень зі Львовом?

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького щомісяця розміщує на офіційному сайті актуальну інформацію щодо рейсів та компаній, які здійснюють польоти.

Чи працюють готелі та ресторани?

Готелі та ресторани працюють у Львові з дотриманням всіх карантинних вимог за спеціальним протоколом. Відвідувачам рекомендують одягати маска при вході в заклад харчування та готелю.

Які потяги їдуть до Львова?

Львівська залізниця відновила свою роботу в повному обсязі. Детальний розклад поїздів зі станції Львів - на сайті. Пасажири мають дотримуватися карантинних вимог. В приміщенні вокзалу, на пероні та під час посадки на поїзд бути в масках.

Що з подіями у Львові?

Значна частина запланованих подій у Львові скасована. Переглянути актуальний перелік конференц-подій можна в розділі «Календар подій» та культурно-розважальних на сайті Lviv travel.

Чи працює громадський транспорт?

Громадський транспорт Львова та області працює у звичному режимі з дотриманням карантинних вимог.

Що забороняється у Львові?

За правилами карантину не можна самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації, перебування у громадських місцях та транспорті без захисної маски, на вулиці - без документів. Також забороняється діяльність нічних клубів, розважальних закладів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля, зокрема проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій, діяльність засобів з розміщення (крім готелів та санаторно-курортних закладів).

Яка епідеміологічна ситуація у місті?

Львів - місто, яке відповідально ставиться до безпеки своїх мешканців та гостей. Щодня проводиться тестування жителів міста, оприлюднюється статистика захворюваності та одужання. Моніторингові групи перевіряють дотримання всіх карантинних вимог в місті.

Спеціальні протоколи безпеки