Виконавчий комітет Львівської Міської ради підтримав пакет розвитку конференц-індустрії у Львові та виділив 1 мільйон гривень на національні та міжнародні конференції, що відбудуться у Львові у 2021 році. 

Що це таке?

Пакет підтримки конференц-індустрії – ініціатива Львівського конференц-бюро, яка спрямована на фінансову, експертну та інформаційну допомогу організаторам національних та міжнародних конференцій, що відбуватимуться у Львові у 2021 році.

Детальніше тут

Що включає в себе пакет?

Фінансування

  • 1 мільйон гривень (40 конференцій по 25 тис. грн) для міжнародних та національних асоціацій/організацій, які готові провести конференції у Львові у 2021 році.
  • Спеціальні умови на оренду конференц-залів та поселення в готелях від локального бізнесу.

Експертна підтримка

  • повний супровід конференцій та координація роботи з локальним бізнесом та професійним середовищем від Львівського конференц-бюро
  • організація ознайомчих візитів перед проведенням конференції. 
  • персональний конференц-менеджер, який допомагатиме з усіма питаннями співпраці з локальним бізнесом та міською владою.

Інформаційна підтримка

  • можливість висвітлити на сайті та соціальних мережах Львівського конференц-бюро, сайті Львівської міської ради інформацію про конференцію 
  • рекомендації, чек-листи щодо планування та проведення заходів у Львові від Львівського  конференц-бюро 

Для кого?

Для національних та міжнародних професійних асоціацій, організаторів національних та міжнародних конференцій. 

Як отримати?

Необхідно подати заявку на участь в конкурсі за посиланням

Прийом заявок триває з 1 жовтня по 30 листопада. Опісля спеціальна комісія обирає переможців, враховуючи критерії

Результати відбору будуть оголошені на сайті Львівського конференц-бюро та сайті ЛМР в першій половині грудня 2020 року.