Львів славиться не тільки доброю кавою, шоколадом та унікальною архітектурою, а й доброю конференц-інфраструктурою. Тут чимало цікавих локацій, де можна провести корпоративний захід чи конференцію. І це необов’язко має бути конференц-зал університету чи готелю. А що ще? А де ще? Розповідаємо у короткій підбірці. Збережіть собі цей список. Точно пригодиться. Бонусом до яскравих фото буде 3D візуалізація локацій.

Стадіон «Арена Львів»

Так-так, саме стадіон. Крім того, що тут відбуваються футбольні матчі, концерти різноманітних зірок, стрибають з мотузкою, комплекс має 7 конференц-залів різного розміру та типу. У приміщеннях Арени можна провести прес-конференцію, організувати виставку, презентацію, майстер-клас, семінар, лекцію та багато іншого. Тут вже декілька років поспіль відбувається Event Industry Forum, Tedx Lviv, Економічний та Безпековий форум тощо.  

Центр Шептицького

Модерна бібліотека з унікальною колекцією книг. Приміщення призначене не тільки для читацької аудиторії. Тут є два конференц-зали. Велике фойє, яке часто використовують для виставок та безліч переговорних кімнат для лекцій, зустрічай, презентацій. Центр має власну кав’ярню, книжкову крамницю та дитячу зону. 

Будинок Вчених 

Споруда, яка має неабияку цікаву історію і вражає своєю архітектурою. У минулому приміщення було шляхетським казино. Кожний із 7-ми залів Будинку, захоплює відвідувачів своєю величчю і красою. Наприклад, Салон – це велика, продовгаста зала із позолотою, розділена на три частини, які легко можна поділити на три окремі зали мобільними перегородками. Тут досі відбуваються наукові конференції, корпоративні зустрічі. У приміщенні розташована затишна ресторація шляхетної кухні “Fellner & Helmer”, яка може стати ідеальним місцем відпочинку після конференції.

Оперний театр

Візитна картка Львова збирає не тільки поціновувачів мистецтва, а й делегатів з’їздів та конференцій. Крім великого глядацького залу, де відбуваються вистави та концерти, у приміщенні є Дзеркальна зала, яку часто використовують для презентацій, уочистого прийняття та зустрічей. Саме в Дзеркальній залі проходила VI зустріч президентів країн Центральної і Східної Європи 1999 року. Тут проводили свою церемонію закриття і найбільша IT конференція східної Європи – IT Arena. 

Festrepublic

Мистецько-культурний, бізнесовий простір на території колишнього заводу з виробництва скла. Місто в місті, де є кав’ярня, книгарня, пивоварня, ресторан смажених ребер, нічний клуб, велика тераса, і звісно зали для виставок, конференцій, переговорів, тренінгів.  Тут щороку відбувається найбільший в Україні молодіжний форум Молодвіж. Тут весною та осінню збираються любителі крафтового пива та вінілів. Цього року на території відбувався також Lviv Media Forum, що зібрав більше 1000 осіб. 

Ще більше крутих локацій на ваші потреби у Львові зібрали у розділі «Запланувати подію» на сайті Львівського конференц-бюро. 

У нас найкращий каталог актуальних конференц-локацій міста Львова. Тут є все: конференц-зали у готелях, університетах, бізнес-центрах, відпочинкових комплексах, музеях, театрах, ресторанах та інших унікальних закладах Львова. Розділі «Запланувати подію» – знахідка для всіх організаторів. Переходьте, обирайте під свої критерії та організовуйте  конференц-події у Львові.