19 лютого 2022 року у Львові відбудеться «3-й Міжнародний конгрес хірургічного відновлення волосся». На заході обговорюватимуть останні розробки з трихології, мікропігментації та трансплантації волосся, обмінюватимуться знаннями та досвідом кращі спеціалісти з різних країн світу. Місце проведення заходу – Kilinski restaurant. 

Організатор конгресу – дерматолог-онколог, трихолог-трансплантолог волосся, Президент Української Асоціації Хірургічного Відновлення Волосся, засновниця Клініки естетичної медицини Мирослава Новосільська.

Конгрес відбудеться у Львові вже третій раз поспіль і  має на меті поділитися передовими та інноваційними методами щодо відновлення волосся з усього світу. 

Програма включатиме поєднання лекцій та практичних знань кращих спеціалістів з Бельгії, Нідерландів, Великобританії, Грузії, Єгипту, Туреччини, Аргентини, Іспанії, Греції, Мексики, Ірландії, України, Індії, Німеччини та Польщі. 

Міжнародні доповідачі з науковою базою та практичними кейсами вже двічі ділились досвідом аутотрансплантації, трихопігментації та трихологічного відновлення волосся на минулих конгресах у 2020-2021 роках. Цього року організатори зібрали більше 20 унікальних фахівців, які готові розповідати свої клінічні історії. 

Детальніше з темою спікерів та програмою в цілому можна ознайомитися на сайті конгресу.