Львів – культурний та туристичний центр України. А ще місто для бізнес-подій. Тут є все для організації та проведення конференцій, наукових заходів, форумів тощо. У місті налічується 136 конференц-залів різного типу, є 126 готелів, що пропонують 8905 ліжко-місць. А також більше 1500 ресторанів та кав’ярень. Львів має чудове залізничне сполучення з містами України та Європи. Можна легко добратися до багатьох польських міст, а також до Відня, Праги та Будапешту. Також є міжнародний аеропорт, з якого до війни можна було полетіти до 54 міст. І перше в Україні конференц-бюро, що готове допомогти з організацією події. 

У цьому матеріалі підготували коротку підбірку про найбільші конференц-зали Львова для проведення подій. Це простори, що вміщують більше 1000 осіб і пропонують весь спектр послуг для проведення заходу: від забезпечнння кейтерингом і звуковим обладнанням до транспортних та перекладацьких послуг.  Точно стане в нагоді організаторам подій. 

  1. Стадіон «Арена Львів» – найсучасніший та один із найновіших у Східній Європі. Споруда має 7 конференц-залів, кожен з яких має різні розміри та призначення. Так, найменший зал займає площу 28 м2 (таких залів є 14), а найбільший сягає 1700 м2. Зали розраховані на прийом від 12 до 1 200 людей одночасно. Чаша стадіону вміщує 34 725 місць. У приміщеннях Арени можна проводити прес-конференції, виставки, презентації, майстер-класи, семінари, лекції, форуми тощо. Конференц-сервіс на стадіоні надається за принципом «повного циклу», починаючи з паркування автомобілів і закінчуючи технічним обладнанням обраного приміщення. Стадіон «Арена Львів» приймав такі великі конференції як: IT Arena, Event Industry Forum, Tedx тощо. Також локацію найбільше використовують для проведення різноманітних виставок, так як є великі простори для техніки, товарів. На території відбулася Міжнародна будівельна виставка, виставка агротехніки і ще чимало товарних виставок.
  2.  !FESTrepublic – це унікальна конференц-локація, розташований у центральній частині Львова. Територія колишнього заводу з виробництва скла, що успішно пройшла ревіталізацію та отримала нове життя. Площа локації 20 000 м2 розрахована на проведення  найрізноманітніших подій: концерти, фестивалі, форуми, виставки тощо. Перевага !FESTrepublic в тому, що пропонує конференц-зали різних розмірів, відповідно до потреб подій. також команда надає послуги технічного обладнання, кейтерингу, професійного клінінгу, організації події«під ключ», PR супровід. З початком війни на !FESTrepublic відкрили конференц-зал в укритті на 400 осіб. Тут традиційно відбувається форум молодіжної політики “Молодвіж”, який щороку збирає більше 3000 учасників.
  3. Emily Resort – це сучасний п’ятизірковий готельний комплекс, що має сучасні можливості для проведення корпоративних заходів чи приватних подій масштабом до 1400 гостей. До послуг гостей – 6 просторих залів для максимально якісного проведення заходу.  Локація знаходиться за містом. Команда Emily Resort надає всі послуги для організації подій: інноваційні технічне обладнання, що створює унікальний візуальний супровід, декілька ресторанів, логістичні питання тощо. В Emily Resort вже відбувалися великі медичні конференції, свої події тут проводили FORBES UKraine.
  4. Lviv Tech City — сучасний бізнес-центр, що є частиною міжнародної мережі сучасних креативних просторів. Тут є офіси, коворкінги та кімнати для переговорів. Інфраструктура включає професійну рецепцію, кава-поінти, переговорні кімнати, бізнес-вітальні, зони відпочинку, скайп кімнати. З початком війни паркінг бізнес-центру частково переформатували на конференц-зал з укриттям, що вміщує більше 1000 осіб. У Lviv Tech City  відбувся Західноукраїнський форум партнерства, BOOK Forum та інші.

Ми зібрали всі конференц-зали Львова у розділі «Запланувати подію» на сайті Львівського конференц-бюро. У нас найкращий каталог актуальних конференц-локацій міста Львова. Тут є все: конференц-зали у готелях, університетах, бізнес-центрах, відпочинкових комплексах, музеях, театрах, ресторанах та інших унікальних закладах Львова. Розділі «Запланувати подію» – знахідка для всіх організаторів. Переходьте, обирайте під свої критерії та організовуйте  конференц-події у Львові.