Львів розвиває свою мережу міських просторів,де громадські організації, ініціативні групи, некомерційні підприємства, міські активісти можуть провести свої події. До основних можна віднести мережу молодіжних центрів “ТВОРИ”, мережу міських бібліотек та мережу культурних закладів. Це все локації різного формату для різної аудиторії. Проте, всі передбачають конференц-зали, які технічно оснащені та сучасно здизайновані. Здебільшого, тут можна проводити тренінги, презентації, громадські слухання, стратегічні сесії, конференції, творчі вечори тощо. Команди просторів лояльні до всіх громадських організацій і радо йдуть на співпрацю. пропонуємо ближче з ними познайомитися та в майбутньому обрати для проведення своїх подій. Розпочнемо з мережі молодіжних просторів “ТВОРИ”. До неї входять “Молодвіж.Центр”, Lviv Open Lab, Pixlab та Urban Camp. Всі простори мають свою специфікацію та тематику. 

МолодвіжЦентр – простір в самому центрі Львова, який має велику коворкінгову зону, два конференц-зали до 50 осіб, а також кафетерій. 

Lviv Open Lab – це простір інноваційної освіти. Тут багато різноманітних майстерень, лабораторій для дітей та молоді. Також є конференц-зал з сучасними обладанням на 50 осіб.

Pixlab – простір дизайну та медіа, що пропонує кімнату для зйомок, коворкінг та конференц-зал на 50 осіб.

Також у Львові розвинена мережа сучасних бібліотек. Наведемо декілька чудових бібліотечних просторів, де можна провести події:

Urban Бібліотека – відкритий простір для натхнення та втілення ідей, для саморозвитку та самореалізації, для читання і зустрічей, який зорієнтований на розвиток урбаністичної спільноти. Водночас це майданчик для виставок, кінопереглядів, концертів, лекторіїв, освітніх проєктів та творчих воркшопів.

Сенсотека – це інклюзивний простір, створений для освітніх та культурних потреб жителів міста Львова. Чудове місце, де можна проводити майстер-класи, презентації,  тренінги та семінари.

В останні роки Львів розвиває багато культурних просторів. Варто звернути уваги не декілька з них, які теж слугують місцем для конференц-подій.

Радіогараж – медіа-мистецький простір, в основі ідеї якого лежить взаємодія звуку, мистецтва, технології. Локація, де можна провести публічні дискусії, виставки, майстерні, освітні презентації, лабораторії.

Львівський муніципальний мистецький центр – це комфортний мультифункціональний простір. Тут можна провести корпоративну чи приватну подію як погодинно, так і на увесь день в окремому приміщенні або у всьому просторі, окрім галерейних кімнат.

Ми зібрали всі конференц-зали Львова у розділі «Запланувати подію» на сайті Львівського конференц-бюро. У нас найкращий каталог актуальних конференц-локацій міста Львова. Тут є все: конференц-зали у готелях, університетах, бізнес-центрах, відпочинкових комплексах, музеях, театрах, ресторанах та інших унікальних закладах Львова. Розділі «Запланувати подію» – знахідка для всіх організаторів. Переходьте, обирайте під свої критерії та організовуйте  конференц-події у Львові.