На Весняному діловому форумі, що днями відбувся в укритті Українського католицького університету у Львові, зібралися українські та міжнародні експерти у дипломатичній, фінансовій, банківській, адміністративній та бізнес сфері. Говорили про шляхи оновлення держави після війни. 

На першій панелі спілкувалися про міжнародну дипломатичну підтримку з представниками ООН, послом ЄС в Україні, послом Ізраїлю в Україні. Вкотре гості форумі наголошували, що Україна не залишиться один на один з російською агресією. Світ підтримує і буде підтримувати аж до перемоги. 

Під час другої сесії обговорювали підтримку України міжнародними організаціями та інституціями. Слухали про те, які проекти вже реалізуються в Україні, які плани EBRD, USAID, Vox Ukraine, Meest Group будуть втілювати найближчим часом. 

Вже зараз Україні надається багато фінансової підтримки і буде ще більше. Однак, міжнародні партнери вимагають рішучих реформ. Без них освоєння коштів буде проблематичним. 

Третя частина форуму мала тему: “Фінансовий та інвестиційний сектор економіки – ключові тенденції”. Експерти ділилися можливими варіантами розвитку України, обговорювали банківський сектор, можливості розвитку фондового ринку. 

На кінець своїм досвідом про критичне лідерство та побудову успішних компаній ділилися  президент корпорації SoftServe Тарас Кицмей, засновник холдингу UFuture Василь Хмельницький та виконавчий директор Центру лідерства УКУ Андрій Рождественський.

Форум став доброю платформою для дискусії, роздумів про шляхи відновлення України. Він демонструє, що попри всі жахіття війни, українці вірять у свою державу, вірять у перемогу. Вони готові далі будувати тут свій бізнес та розвивати економіку країни. В неймовірно складні часи всі компанії намагаються допомагати своїм працівникам з евакуацією, з освоєнням нових професій. Також компанії продовжують підтримувати #ЗСУ. 

Команда Львівського конференц бюро дякує Володимиру Глащенкову за організацію події.