На запрошення Почесного Амбасадора Львова Ореста Зуба та за підтримки Львівського конференц-бюро 21 жовтня 2023 до Львова для участі у Церемонії нагородження кращих цифрових кочівників “NomadMania Awards” приїдуть цифрові кочівники (digital nomads) з усього світу, близько 100 осіб. 

Представники делегації є членами  Всесвітньої організації мандрівників “NomadMania”, яку зараз очолює Почесний Амбасадор Львова, онлайн-підприємець, мандрівник Орест Зуб. 

Будучи керівником організації Орест Зуб виніс пропозицію для ради правління про те, щоб Церемонію нагородження повести в Україні, а саме у його рідному місті Львові, таким чином підтримавши країну та місто, що страждає від російської агресії. Рада правління NomadMania підтримала пропозицію Ореста Зуба та призначила дату проведення Церемонії 21 жовтня 2023 року, закликавши цифрових кочівників відвідати захід у Львові, долучитися до проектів Львова та України, які б могли допомогти у відновленні міста та країни, а також поширити інформацію серед професійного середовища мандрівників про те, що зараз відбувається в Україні і як можна допомогти українцям. 

Напередодні Церемонії у Львові, найвідоміші мандрівники світу відвідають східні регіони України та Київ, щоб краще зрозуміти наслідки російської агресії. 

Львів стане заключною точкою у їхньому маршруті. Перед Церемонією у Львові, мандрівники мають намір познайомитися з проектами міста Львова, зокрема і з Національним реабілітаційним центром “UNBROKEN”