9-11 серпня у Львові відбувся Міжнародний конгрес з дослідження танців.  100 танцюристів та дослідників у галузі танцювального мистецтва з 9 країн світу з’їхалися до міста Лева, щоб мовою тіла розповісти свої історії.

Конгрес організовує Lviv Section of CID Unesco за підтримки факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка Офіційна сторінка, Всеукраїнської Федерації Танцю, Львівська міська рада та Lviv Convention Bureau / Львівське конференц-бюро.

Це другий міжнародний конгрес, що відбувається у Львові. Кожного разу кількість учасників збільшується, як і українське членство в Раді Танцю ЮНЕСКО.
Професійні танцюристи все частіше популяризують український танець серед наукових кіл, представляють інноваційні дослідження у галузі, нав’язують контакти для подальших спільних проектів, тим самим зберігаючи культурні здобутки танцю.

Довідка:

Міжнародна Танцювальна Рада (СID) при ЮНЕСКО заснована в 1973 році при штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі. Це наймасштабніша всесвітня неприбуткова організація, діяльність якої спрямована на збереження культурних здобутків та світових традицій у сфері танцю. СID визнає всесвiтнє значення танцю як мистецтва, високо оцiнюючи його роль в системi освiти, та постiйного об’єкту наукового дослiдження.

CID є єдиною офіційною організацією, яка об’єднує всі форми танців всіх країн світу, що визнаються Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО), та найбільш важливі міжнародні, національні та місцеві танцювальні організації. Її членами є найбільш видатні федерації, асоціації, школи, компанії та приватні особи в більш ніж 170 країнах.