2-4 жовтня у Львові на стадіоні «Арена Львів» відбувалося справжнє свято сучасних технологій та провідних світових трендів ІТ індустрії – конференція LvivITArena.

Подія зібрала понад 800 учасників з України та світу, що дозволило конференції підтвердити заявлений статус найбільшої ІТ події Західної України. LvivITArena відбулася вперше, однак її успіх засвідчив – відтепер конференція стане щорічною.

Конференцію відвідали ІТ спеціалісти усіх напрямків (програмісти, дизайнери, тестувальники та інші), керівники компаній, творці молодих стартап-проектів, студенти, а також представники інших галузей, які цікавляться ІТ індустрією та розуміють важливість впровадження інформаційних технологій у різні сфери бізнесу та виробництва.

Фокус усіх 11-х секцій конференції – Startup, Managementasfun, ValuemanagementandBusinessAnalysis, QA, GoogleDevelopment, Mobile, UserExperience, ITOutsourcing, DataScience, InformationSecurity та GameDevelopment – було спрямовано на основні ІТ тренди розвитку галузі, визнані Україною та світом сьогодні. Зокрема, саме трендамбула присвячена захоплююча доповідь Валерія Пекара на відкритті конференції.

Окрім офіційної частини заходу – потоків лекцій та воркшопів – учасники мали можливість у будь-який час насолодитися розвагами у відпочинково-ігровій зоні конференції, відвідати смачні обіди та кава-перерви. На них чекали розіграші від партнерів події, тест-драйви електромобілів, Teslacar, зона розваг з використанням керованих моделей, територія комп’ютерних ігор на приставках X-Box, настільний футбол, розмалювання футболок фарбами, які можна прати, старенькі приставки Dendy, AngryBirds в реальному часі та багато-багато іншого! Також учасники конференції випробовували знамениті GoogleGlass та шолом віртуальної реальності OculusRift, люб’язно наданий на час конференції компанією Nravo, а такожотримували фігурки з 3D принтера від Noosphere.

"[cml_media_alt

 

У програмі закриття конференції на учасників чекав вечір найкращих хітів із голлівудських кінострічок у якісному живому виконанні Академічного симфонічного оркестру «INSO – Львів», виступ кавер-гурту «BandIT», Dj-сет від діджея-ІТ-шника Тараса Литвина та вишукана вечеря-фуршет. Під час закриття учасники розпитували організаторів про LvivITArena 2015 та висловлювали впевнену рішучість завітати на конференцію знову.

Головний організатор конференції— Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг

Співорганізатори – компанія Eleks, Львівська спільнота тестувальників, Львівська бізнес-школа, Спільнота розробників Google (GDG), Бізнес-інкубатор Startup Depot, Спільнота спеціалістів у сфері інформаційної безпеки (WISC), Школа проектного менеджменту і Львівська міська рада (ЛМР).

Детальніше тут.