З дні у Польщі серед MICE-друзів провела команада Львівського конференц-бюро. Взяли участь у міжнародній виставці B2B зустрічей «MEET THE BIDDER», що проходила у Варшаві. 

На професійні платформі для івент-професіоналів розповідали про війну в Україні, про те, як у Львові організовують благодійні конференції в укриттях, про трансформацію галузі, про волонтерські ініціативи. Представляли конференц-можливості Львові для професійних організаторів подій, вивчали досвід залучення корпоративних подій. Це сфера є нова для Львова, але дуже перспективна. Саме зараз, після двох років коронавірусу, найшвидше відновлюються корпоративні події (інсентіви). Вони менші в розмірах, гнучкіші до дат, відкриті до різноманітних пропозицій. В той час, коли великі конгреси лише починають повертатися до живого формату, дестинації роблять акценти на корпоративні події. Досвід Польщі у цьому унікальний. Ще зовсім недавно про польський ринок мало знали на міжнародному просторі. Однак, постійна активність, презентації можливостей, B2B зустрічі відкрили міжнародним партнерам польських організаторів подій. 

У Львові зараз складно уявити масштабні конференц-події на 5-6 тисяч осіб. В країні війна, не має великого конгресового центру. Галузь буде відновлюватися поступово, починаючи з малих заходів, в тому числі у корпоративних подій (інсентівів). Тому Львів вже презентує свої можливості, готується приймати делегатів у найближчому майбутньому.

«MEET THE BIDDER» – профільна виставка для гравців MICE-ринку, яка вже 30 раз поспіль збирає надавачів послуг, маркетингові компанії, галузеві видання, івент-агенції для того, щоб відкрити нові локації, познайомитися один з одним та розпочати співпрацю. Першочергово захід орієнтується на те, щоб представити міжнародним партнерам польські компанії, що займаються корпоративних заходами. З 2012 року «MEET THE BIDDER» відвідали близько 600 надавачів послуг та 1000 менеджерів-професіоналів інсентив-подорожей.