Команда Львівського конференц-бюро розпочала співпрацю з міжнародною консалтинговою фірмою GainingEdge. Напередодні компанія запропонувала допомогу Києву та Львову з розробкою стретегії міст  як MICE-дестинацій.

 Пропозиція допомогти містам зорієнтована на три напрямки:

  1. Стратегія роботи з міжнародними асоціаціями щодо залучення їхніх подій до Львова
  2. Комунікаційна кампанія про Львів як місце для проведення конференцій
  3. Сертифіковані навчальні програми для місцевого MICE-ринку (професійні організатори конференцій, представники національних асоціацій, готелі, виставкові центри тощо).

Представники GainingEdge зазначили, що Львів вже зараз має будувати стратегію післявоєнної модернізації. Місто має всі передумови, щоб після перемоги реалізувати відкладений попит на проведення конференц-подій. 

Залучення великих конференції, форумів, виставок, бізнес-подій до Львова – це той напрямок, що може допомогти економіці міста та країни. Це не тільки кошти від оренди конференц-залів, проживання та харчування делегатів, а й нові ідеї, корисні проекти.

GainingEdge наголосили, що відслідковують те, як міжнародна спільнота реагує на все, що відбувається в Україні та Львові на MICE-ринку. Вони виокремити декілька моментів, які презентують Львів як потужну конференц-дестинацію:

  1. Навіть під час війни Львів залишається центром ділових подій. До міста приїжджають іноземні лікарі, журналісти, дипломати, бізнесмени, представники міжнародних організацій. Крім того, що вони допомагають українським колегами на професійному фронті, також беруть участь у круглих столах, дискусіях, міні-форумах, що відбуваються в укриттях. 
  2. Локальне середовище Львова неймовірно активне. Наприклад, Почесні Амбасадори Львова під час війни задекларували добру співпрацю з своїми міжнародними колегами. Будучи членами міжнародних асоцій, вони звернулися до керівників асоціацій позбавити росію членства. Також заручилися фінансовою підтримкою в допомозі постраждалим українцям під час війни. Організували гуманітарну та медичну допомогу лікарням, започаткували ініціативи підтримки ЗСУ. Паралельно Амбасадори активні на науковому фронті – виграють гранти для українських наукових проектів. 
  3. Місцева MICE-спільнота, а це професійні організатори подій, кейтерингові компанії, представники великих конференц-локацій, конференц-готелі трансформували свою роботу, щоб допомогти українцям, що тікають від війни. Перші місяці з початку повномасштабного вторгнення вони організували логістику на залізничному вокзалі, облаштували притулки, створили мережу приготування та розповсюдження готових обідів для тих, хто потребує. Це неймовірна сила спільноти, яка наглядно показує, що можна робити у критичних ситуаціях. 
  4. Міжнародна MICE-індустрія з захопленням дивитися на колег в Україна та Львові. Представники великих міжнародних організацій у сфері бізнес-подій призупинили бізнес в росії, відмовилися від будь-яких подій на території рф, призупинили членство. Вони також відкрили вакансії у своїх компаніях для українців, перерахували суми на гуманітарну допомогу постраждалим. Крім того, хочуть допомогти українському MICE-бізнесу професійно. Вони хочуть допомогти з навчанням спеціалістів, з пошуком контактів, з розробкою стратегій відновлення індустрії після війни. Це означає, що українці успішно прокомунікували з ними в приватних та відкритих розмовах. 
  5. Львів продовжує бути видимим на міжнародній арені. Львів продовжує комунікацію з партнерами. Колеги з бюро на міжнародних виставках розповідають реальний стан речей, паралельно показуючи всі конференц-можливості міста. Вони залишаються на контакті. В правильный момент всі ці зв’язки повернуться в Україну. І це станеться швидше, ніж можна собі уявити. 

В рамках співпраці відбулася перша зустріч експертів GainingEdge за участі конференц-професіоналів Львова. До робочої групи долучилися перша директорка Львівського конференц-бюро Ліна Остапчук, екс-директор бюро Андрій Павлів та Оксана Баюк – консультант з маркетингу та стратегії, що спеціалізується на MICE-ринку. 

Обговорили можливість налагодити контакти з міжнародними асоціаціями, зокрема у галузі медицини, бізнесу та гуманітарної сфери, що зараз найбільше потребує місто, презентувати їм конференц-можливості Львова, запросити проводити події. 

Робота з GainingEdge – це чудова можливість показати професійне середовище Львова, знайти шляхи щодо спільних проектів з міжнародними партнерами. І, звісно, це освітній аспект – навчання на сертифікованих програмах фахівців MICE-ринку.

Міжнародна консалтингова компанія GainingEdge спеціалізуються на  стратегічному управлінні та консалтингу світової конференц-індустрії. Має досвід консультацій у сфері менеджменту асоціацій, створенню нових конференц-бюро, стратегії розвитку дестинацій, продажах та маркетингу.