Протягом 15-17 березня 2016 року Львів був представлений на найбільшій міжнародній виставці нерухомості MIPIM 2016. Львів був єдиним українським містом представленим на виставці. Стенд презентували десять західноукраїнських компаній та представники Львівської міської ради, серед яких і Lviv Convention Bureau з проектом Конгрес та Експо центру.

За словами Ліни Остапчук, директора Lviv Convention Bureau: «Є стриманий інтерес до України. Адже це є нова локація, а всі в пошуках чогось нового. Найбільший інтерес ми мали від Туреччини, тому що вона має величезні Конгрес-центри, у них туризм та бізнес-туризм добре розвинутий і їх не треба переконувати в тому, яку користь принесе будівництво Конгрес-центру. Тому наразі маємо найбільше контактів саме із Туреччини. Але підходили й інші компанії, що зареєстровані в різних країнах, які зацікавлені та спостерігають за нашою діяльністю і готові до пропозицій та участі в конкурсі.

Зараз ми на етапі виготовлення проекту землеустрою та очікуємо, що на кінець квітня і початок травня буде оголошено міжнародний конкурс на виготовлення техніко-економічного проекту. Ми хочемо, щоб це був міжнародний проект, адже це відразу підвищує якість, рівень і т.д. І, маючи результати цього проекту, ми оголосимо наступний етап – це архітектурний конкурс. Тому нам важливо, щоб участь брали так само міжнародні компанії і, власне, за результатами цих конкурсів можемо рухатися далі. Звичайно, це жодним чином не обмежує українські компанії щодо участі в конкурсі».

DSC_0768

Загалом подію відвідали учасники із 89 країн світу, серед яких представники міської влади та понад півтори тисячі інвесторів. Окрім Конгрес-центру, на стенді Львова було представлено індустріальний парк голландської компанії СТР, офісний центр компанії «Технопарк», проекти житлової нерухомості компанії «Ріел», корпорацію «Електрон», юридичну компанію GOLAW.