Lviv Convention Bureau завершило роботу над оновленням Путівника ділової гостинності міста. Він охоплює актуальну інформацію, пов’язану з організацією ділових заходів, тож буде особливо корисний людям, що планують провести подію у Львові.

Англомовний довідник вміщує інформацію про 74 заклади, що пропонують конференц-послуги та можливості проведення бізнес-зустрічей у Львові. Це, зокрема, 10 унікальних (Будинок вчених, Палац Потоцьких тощо), 9 науково-освітніх та 14 незвичних локацій із конференц-холами, 41 готель, а також найкращі ресторани і кафе міста. Окрім того, путівник охоплює інформацію про додаткові послуги, які можуть знадобитись організатору подій, а також поради щодо того, що варто побачити та відвідати у Львові.

«Аби залучати якомога більше міжнародних і національних заходів до міста, потрібно правильно презентувати його конференц-можливості. Тож такі путівники – це цілком звична практика для Європи та світу в індустрії ділової гостинності, – розповідає директорка Lviv Convention Bureau Ліна Остапчук. – У новому довіднику – ще більше нових закладів та якравих фото, ми підібрали для нього найцікавіші поради та найкориснішу інформацію».

Друковане видання путівника можна придбати у Центрі туристичної інформації, що пл. Ринок, 1 (вхід від фонтану Нептун, зліва від центрального входу в Ратушу). Вартість – 190 грн., оплата здійснюється карткою). Натомість, онлайн-версію книги можна завантажити безкоштовно – за посиланням на сайті Lviv Convention Bureau: https://www.lvivconvention.com.ua/korysna-informatsiya/.