Чи можуть організатори конференцій гарантувати безпеку всім учасникам? Як розробити успішну стратегію безпечного проведення події? Чи може місто підтримувати позитивний імідж за умов, коли питання безпеки стає визначальним? Яким чином долати виклики і загрози, пов’язані з інформаційною безпекою, що виникли у 2017 та можуть з’явитися у 2018 році? Про це і не тільки говорили учасники Літньої конференції Центральноєвропейського регіону міжнародної асоціації ІККА (ICCA Central European Chapter Summer Meeting), що проходила у Львові 17-19 серпня.

Темою конференції була «Безпека заходів ділового туризму». У події взяли участь близько 60 делегатів із 10 країн Центральної та Східної Європи, зокрема Польщі, Німеччини, Австрії та інших. Учасники обговорили стратегію безпечного проведення подій, дії організаторів при виникненні загроз, пов’язаних із безпекою учасників, а також питання кібербезпеки.

На відкритті конференції виступили заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, Радник Першого віце-прем’єр-міністра України, Міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга, голова центральноєвропейського відділення ІККА Анна Гурська та директор ЛКП «Львівське конференц-бюро» Ліна Остапчук.

Після офіційних привітань конференцію розпочала доповідь співзасновника громадянської платформи «Нова Країна» Валерія Пекаря «Світ у 2030: глобальні тренди і МІСЕ». У його доповіді йшлося про вплив глобальних трендів на сучасне життя та МІСЕ-індустрію.

Під час 1-ої панелі «Як розробити успішну стратегію, щоб переконатися, що наші зустрічі безпечні?» організатори конференцій з Польщі, Німеччини й України Анна Єдроха, Кшиштоф Зєнєвіч, Стефан Лохнерт та Олександр Фільц зосередили увагу на визначенні поняття безпеки та обговоренні методів управління ризиками.

Учасники 2-ої панелі «Чи можемо зберегти позитивний імідж, коли проблеми з безпекою впливають на туризм?» Іван Ліптуга (Україна), Каріна Грюцнер (Німеччина), Ігор Ковачевіч (Сербія) та Гікран Узбук (Туреччина) обговорили способи дій в обставинах, які негативно впливають на імідж дестинації (воєнні дії, терористичні акти, заворушення та ін.) і продемонстрували на реальних прикладах, яким чином підтримувати імідж міста (країни) під час непередбачуваних і напружених ситуацій.

У короткій сесії про кібербезпеку директор з питань технологічної політики Центрально-Європейської групи країн Microsoft Михайло Шмельов, експерт з питань інформаційного суспільства та е-врядування, заступник міського голови Дніпра Яніка Мерило та CEO компанії KindGeek Антон Скрипник обговорили кібервиклики, які сьогодні все частіше впливають на різні сфери життя, та інноваційні ІТ рішення, корисні при підготовці та проведенні масштабних заходів.

Про важливість комунікації під час непередбачуваних ситуацій йшлося в інтерактивній скайп-сесії Тіни Альтієрі «6 найкращих стратегій поводження у непередбачуваних ситуаціях».

Наступна Літня конференція міжнародної асоціації ІККА буде проходити в рамках Meetings Experts Conference (MEXCON) 20-22 червня 2018 року в німецькому місті Вісбаден.

Більше інформації про Літню конференцію ІККА можна знайти на сайті.

Фото з події можна переглянути за посиланнями: відкриття конференції, основний день, соціальна програма.