12 квітня у світі відзначили День ділової гостинності (Global Meetings Industry Day). Львів долучився до святкування вперше. Цього дня ЛКП «Львівське конференц-бюро» спільно з творчим партнером «Pro Lviv With Love» організували для представників сфери та всіх зацікавлених атмосферний вечір у стилі українського ретро – «Бізнес починається із зустрічі».

«Торік у Львові відбулося близько 400 конференцій. І дуже приємно, що наше місто дедалі частіше обирають для своїх заходів. Однак, ми помітили, що багато представників сфери ділової гостинності досі незнайомі між собою. Тож вирішили це виправити, адже саме контакти відіграють ключову роль у бізнесі»,– розповідає директорка ЛКП «Львівське конференц-бюро» Ліна Остапчук.

Відзначенням цього світового дня організатори заходу прагнули підкреслити особливу цінність конференц-індустрії для міста і світу, її реальний вплив на економіку та долученість Львова до глобальної індустрії.

Головна подія вечора – панельна дискусія, присвячена позиції Львова на європейській карті ділової гостинності, за участі спікерів: президента Української Спілки Психотерапевтів Олександра Фільца, проректора Українського католицького університету Олега Турія, виконавчого директора Польської асоціації судинних хірургів Катажини Цьох, а також міського голови Львова Андрія Садового. Говорили, зокрема, про важливість підтримки хороших ділових стосунків, а також про необхідність постійного розвитку конференц-інфраструктури міста. Міський голова також наголосив: хороші контакти важливіші за будь-які ресурси.

«На нашому заході не було випадкових людей. Він зібрав усіх тих, хто має дотичність до конференцій, до творення іміджу міста – як в Україні, так і за кордоном. Велика подяка людям, які вкладають у це час і зусилля», – додала Ліна Остапчук.

Окрім того, під час заходу у присутніх було багато можливостей для знайомств і спілкування – під хорошу вінілову музику і кавери на українські шлягери у живому виконанні. Дрес-код – одяг у стилі 30-40-х років минулого століття в Україні.

Вечір відбувся у Львівському будинку вчених та об’єднав близько 150 учасників ринку ділової гостинності міста.

***

Світовий день ділової гостинності (Global Meetings Industry Day) – ініціатива, започаткована у 2016 році у США. Подія щорічно об’єднує представників сфер ділової гостинності та організації подійна 6 континентах, аби підкреслити реальний вплив ділових зустрічей, конференцій, конгресів, виставок тощо на економіку світу.