Із 3 липня наукові, культурні, туристичні та бізнес середовища можуть подавати заявки з кандидатурами людей, які популяризують місто у професійних ділових колах та гідні отримати звання Почесних Амбасадорів Львова.

 Вже четвертий рік поспіль у Львові діє Програма Почесних Амбасадорів, яка допомагає розвивати конференц-індустрію міста.

 «Почесні Амбасадори працюють над залученням до Львова конгресів та конференцій. Авторитет Амбасадорів допомагає місту, адже обираючи локацію для проведення подій, організатори також звертають увагу й на те, хто запрошує їх приїхати.

До прикладу, президент Української спілки психотерапевтів та наш Почесний Амбасадор здобув право на проведення у Львові міжнародного конгресу індивідуальної психології у 2020 році. Також очікуємо на перемогу заявок, поданих Амбасадорами за підтримки міста, на проведення конгресів і конференцій у галузі фізики та ветеринарної медицини. А минулого року, для підтримки та промоції науки, у співпраці з Почесними Амбасадорами запустили програму «Львів науковий», – зазначає Ліна Остапчук, директор Львівського конференц-бюро.

Хто може стати Почесним Амбасадором Львова?

Учасниками Програми стають ті, хто має тісний і тривалий зв’язок зі Львовом, успішний у ділових колах, має лідерські здібності, команду та послідовників, здобув високий авторитет і хорошу репутацію у своїй галузі. Також кандидати мають бути публічно упізнаваними та високоморальними особистостями. Важливим фактором є участь кандидатів в організації та проведенні конференцій.

Як номінувати кандидата?

Заявки з кандидатурами можуть подавати вищі навчальні заклади, суб’єкти туристичної діяльності, громадські організації, спілки та інші учасники зі сфери науки, політики, бізнесу, інформаційних технологій та культури, а також органи місцевого самоврядування.

Щоб номінувати особу на звання Почесного Амбасадора Львова, потрібно заповнити реєстраційну форму кандидата і додати два рекомендаційні листи.

 

Прийом заявок на конкурс триватиме до 1 жовтня 2018 року.

Після чого спеціальна комісія обере не більше 12 Почесних Амбасадорів, яких нагородять на урочистій церемонії у листопаді.

Титул Почесного Амбасадора діє впродовж двох років.

 

З моменту старту у 2015 році Програма Почесних Амбасадорів, ініціатором та реалізатором якої є Lviv Convention Bureau (ЛКП «Львівське конференц-бюро»), нараховує 30 осіб, які носять це звання та активно працюють над промоцією Львова у професійних ділових колах використовуючи свій авторитет та знання.

Детальну інформацію про Програму Почесних Амбасадорів можна дізнатись за посиланням.