Львівське конференц-бюро у співпраці з секцією IEEE Україна, Національним університет «Львівська Політехніка», IT STEP University виграли право на проведення у Львові міжнародної конференції IEEE EUROCON 2021.

EUROCON – міжнародна конференція,  яка організовується інститутом інженерів з електроніки та електротехніки IEEE 8 регіону, що включає в себе Європу, Близький Схід та Африку. Конференція є платформою для обміну ідеями, теоретичними основами, методами проектування, експериментальними результатами між  науково-дослідними  установами та спеціалістами галузі. Проводиться кожні два роки з 2001 р. в різних країнах,  збирає учасників з усього світу. У 2021 році вперше відбудеться в Україні.

Нагадуємо, що українська секція IEEE цьогоріч організовує конференцію UKRCON, яка пройде у Львові 2-6 липня 2019 року у готелі «Дністер» (вул. Яна Матейка, 6).

IEEE (інститут інженерів з електроніки та електротехніки) – міжнародна організація у галузі електротехніки, радіоелектроніки  та радіоелектронної промисловості.