15-22 квітня 2018 року у Львові пройде конгрес студентів-правників ELSA International Council Meeting. Організатором міжнародного заходу є незалежна асоціація студентів-правників ELSA Lviv. На події очікують близько 400 учасників з України та з-за кордону.

За право проводити International Council Meeting щороку змагаються осередки ELSA з усієї Європи. Цього року конгрес відбувся в Празі, минулого – у Порто.

ELSA International Council Meeting – це одна з наймасштабніших міжнародних подій, яка об’єднує студентів-членів ELSA. У рамках конгресу проходять різноманітні тренінги для представників організації, також ухвалюють важливі рішення щодо подальшої діяльності усієї мережі ELSA.

За словами Президента ELSA Lviv Павла Демчука, ІСМ – це неоціненна можливість для іноземних студентів-правників чи не вперше познайомитися з українською культурою та обмінятися ідеями зі своїми українськими колегами.

Організатори переконані, що захід такого рівня матиме позитивний вплив на розвиток львівського осередку ELSA і буде цікавим місту, адже одночасно привабить велику кількість іноземних студентів-правників.

***

ELSA – найбільша у світі незалежна асоціація студентів-правників, що є міжнародною незалежною неполітичною неприбутковою організацією та об’єднує студентів-правників і молодих юристів з усієї Європи. ELSA має осередки у понад 300 правничих факультетах 42 країн Європи. Членами асоціації є 38 000 студентів та молодих юристів.

Кількість членів ELSA Ukraine нараховує понад 600 осіб і продовжує зростати. Президентом українського осередку ELSA Ukraine є Павло Присяжнюк.