17-19 серпня у Львові відбудеться щорічна літня зустріч міжнародної асоціації конгресів та конференцій ІССА. Це одна з найважливіших подій для представників центральноєвропейського регіону асоціації, членом якої з 2014 року є Львівське конференц-бюро.

Організатори очікують понад 70 учасників із 15 країн Центральної та Східної Європи, зокрема Польщі, Чехії, Австрії, Німеччини, Угорщини та інших.

«Львів має чудову нагоду продемонструвати європейським колегам свій потенціал у сфері індустрії ділової гостинності та перейняти найкращий досвід своїх партнерів», – зазначила Ліна Остапчук, директор Львівського конференц-бюро, яке є співорганізатором події.

Темою зустрічі буде «Безпека наших подій». Її актуальність підтверджують непоодинокі випадки, що ставили під загрозу життя та здоров’я відвідувачів ділових подій у багатьох європейських містах.

«Місцеві та міжнародні доповідачі поділяться своїм досвідом і прикладами дій у непередбачуваних ситуаціях, а також рекомендаціями про те, як бути готовими до вирішення проблем, що постають перед нами в сучасному мінливому світі», повідомила Анна Гурська, голова центральноєвропейського регіону ІССА.

Українські та закордонні експерти обговорять важливість «профілактики» непередбачуваних ситуацій, готовність до них та швидкість реагування.

З програмою конференції можна ознайомитися на сайті події

Реєстрація учасників відкрита до 31 липня.