12 вересня Почесні Амбасадори Львова зібралися на Сніданок, щоб поділитися досвідом залучення та проведення міжнародних конференцій у Львові. Дізнатися більше про Програму Почесних Амбасадорів завітали місцеві журналісти та активні науковці, бізнесмени міста. 

Серед учасників Сніданку були:
– Андрій Москаленко (заступник міського голови з питань розвитку);
– Андрій Павлів (директор Львівського конференц-бюро);
– Андрій Базилевич (професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 ЛНМУ ім. Данила Галицького);
– Андрій Трохимчук (провідний науковий співробітник Інституту фізики конденсованих систем НАН України);
– Юрій Косенко (заступник директора з зовнішньо-економічних зв’язків та міжнародної наукової інтеграції ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок);
– Роман Лесик (завідувач кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії ЛНМУ ім. Данила Галицького);
– Олександр Фільц (президент Української Спілки Психотерапевтів, Віце-президент Європейської Асоціації Психотерапії).

Амбасадори розповідали, з якими асоціаціями, організаціями співпрацюють, як шукають фінасування на заходи, з якими викликами стикаються, як до роботи долучається Львівське конференц-бюро.

Андрій Базилевич зазначає, що останніми роками конференц-туризм у Львові стрімко розвивається. Не бракує конференцій міжнародного рівня. Однак, в порівнянні з європейськми країнами, є куди рости. Вже зроблено чимало роботи. Наприклад, у 2020 році відбудеться 35-та щорічна зустрічі Європейського форуму медичних асоціацій. Такі ділові заходи форумують історію Львова.

Підтримує його думку Юрій Косенко, якому цього року вдалося переконати організаторів провести 15 Міжнародний конгрес Єровпейської Асоціації Ветиринарної Формакології та Токсикології у Львові. Для прийняття рішення було запрошено президента асоціації відвідати Львів. Команда конференц-бюро підготувала заявку, організувала екскурсії локаціями міста. Також об’єдналося місцеве наукове середовище, знайшлися спонсори події.

Серед основних проблем, які Амбасдори озвучили гостям  – великий конференц-хол, якого бракує у Льові. Масштабні конференції більше ніж на 500 осіб відбуваються на стадіоні “Арена Львів”, однак делегатам незручно потім добиратися до центру на екскурсії чи в готелі, які, здебільшого розміщені теж в центральній частині.