Львів – це місто освіти, що є рушієм можливостей, перспектив і соціальної мобільності. Університети нашого міста пропонують не лише навчальні аудиторії та приміщення для потреб студентів, але й також простори для проведення різноманітних подій. Команда Львівського конференц-бюро підготувала підбірку конференц-залів Львова в університетів. 

Український католицький університет — приватний науковий та навчальний заклад у Львові. Тут є декілька сучасних корпусів, де розміщуються конференц-зали, що підходять для різного типу конференц-подій. Окремої уваги серед корпусів УКУ вартий Центр Митрополита Андрея Шептицького. Це сучасний ресурсно-інформаційний центр, що об’єднує навчальні аудиторії, публічний культурний простір, конференц-зали, дитячу зону, кафе, книжкову крамницю, виставкову зону, адміністративні приміщення та бібліотеку. Центр пропонує 2 конференційні зали від 90 до 160 осіб, семінарійні кімнати та мультимедійні аудиторії від 6 до 40 осіб для ваших подій та зали для проведення каво-перерв від 30 до 350 осіб. У Центрі Шептицького відбувається багато різноманітних конференцій, форумів, конгресів, виставок. Тут проходив Форум місцевого самоврядування, Безпековий Форум. Конференц-зал у Центрі Шептицького є в укритті, що є найбільшою перевагою.

Університет імені Івана Франка – один з найбільших навчальних закладів. Тут навчається понад 20 тисяч студентів широкого спектру гуманітарних і природничих спеціальностей. Університет веде активну наукову роботу, і тут часто відбуваються конференцій, відкриті семінари, презентації тощо. Найбільшою популярністю користується конференц-зал у центральному корпусі. Він вражає своєю архітектурою, підходить для урочистих церемоній, офіційний відкриттів, та прийомів важливих гостей. Конференц-зал слугував місцем відкритої лекції Бориса Джонсона, зустрічі президентів, а також різноманітних конгресів. Наприклад, міжнародний конгрес культурної і правозахисної організації – PEN.  

Львівська Політехніка – це університет, що побудований 1816 року і є найстарішим технологічним університетом у Східній Європі. Актовий зал університету — популярне місце для проведення конференцій завдяки своїй архітектурі, інтер’єру та великій місткості. Також в головному корпусі розташована читальна зала старої бібліотеки та навчальні аудиторії, які часто використовуються для конференц-подій. Тут відбувається чимало різноманітних форумів. Наприклад, Форум публічного управління, BOOK Forum.

Ми зібрали всі конференц-зали Львова у розділі «Запланувати подію» на сайті Львівського конференц-бюро. У нас найкращий каталог актуальних конференц-локацій міста Львова. Тут є все: конференц-зали у готелях, університетах, бізнес-центрах, відпочинкових комплексах, музеях, театрах, ресторанах та інших унікальних закладах Львова. Розділі «Запланувати подію» – знахідка для всіх організаторів. Переходьте, обирайте під свої критерії та організовуйте  конференц-події у Львові.