З початком війни Львів став прихистком не тільки для внутрішньо переміщених осіб, релокації бізнесу, а й місцем для проведення конференц-подій. Все більше організаторів через статус тилового міста та відносну безпеку обирають Львів для проведення своєї події. Дуже часто замовники обирають конференц-зали у Львові, що розміщуються в готелях. Або якщо це наукова  конференція, то в університетах. Проте, щоразу більше людей шукають справді неповторний конференц-зал, де буде затишно, комфортно та цікаво провести форум, конференцію, конгрес чи просто стратегічну сесію. 

Розповідаємо на що варто звернути увагу у Львові, коли шукаєте унікальний конференц-зал для своєї події. 

Львіварня (Львівський музей пивоваріння) — це не тільки найстаріша пивоварня в Україні, а ще й центр для проведення ділових і культурних подій. Комплекс пропонує 3 комфортні конференц-зали, послуги конференц-сервісу та різноманітні можливості для бізнес-корпоративів. Загальна площа всіх залів 516 кв.м. У Львіварні часто відбуваються різноманітні виставки, майстер-класи і форуми.  У 2017 році Львіварня приймала професіоналів індустрії зустрічей на святкуванні Всесвітнього дня ділової гостинності. Подія зібрала більше ніж 200 осіб.

Jam Factory Art Center — колишня фабрика повидла та сучасний мистецький центр, в якому створено декілька виставкових кімнат, театр, внутрішній дворик, кафе та інші громадські приміщення. Для оренди доступні три простори: Авдиторія, AIR Space та Novo 1. Локація з унікальною історією, ревітлізованим простором та місцем, де збираються митці. Після восьмирічної реставрації, центр відкрив свої двері і для конференц-подій. Тут вже відбувся форум електронного врядування “451°E”, а також багато мистецьких виставок.

!FESTrepublic — це сучасна конференц-локація, місто в місті.  На території є все, щоб гості вашої події були приємно вражені. Нестандартна локація для тих, хто вже втомився від готельних конференц-залів і хоче чогось нового. Конференц-зали створені для різного типу подій: від форуму до стратегічної сесії, від корпоративного заходу до масштабної виставки. Команда !FESTrepublic пропонує своїм замовникам весь спектр послуг, готова вражати і бути на одній хвилі. Локацію часто обирають ті, хто шукає місце для концертів, фестивалів, такі і ті, хто організовує бізнес-прийоми, економічні форуми та потребує багато простору для різних активностей. У 2023 році тут пройшов Lviv Urban, конференції Lviv IT Cluster, а також корпоративні заходи таких компаній як Nestele.

Ми зібрали всі конференц-зали Львова у розділі «Запланувати подію» на сайті Львівського конференц-бюро. У нас найкращий каталог актуальних конференц-локацій міста Львова. Тут є все: конференц-зали у готелях, університетах, бізнес-центрах, відпочинкових комплексах, музеях, театрах, ресторанах та інших унікальних закладах Львова. Розділі «Запланувати подію» – знахідка для всіх організаторів. Переходьте, обирайте під свої критерії та організовуйте  конференц-події у Львові.