Протягом 22-25 травня до Львова прибуло 250 вчених, практиків та студентів з 15 держав Європи та інших країн світу на  ХІХ Центральноєвропейський конгрес буятрики. 

XIX Центрально-Європейський конгрес з буятрики організувала Українська асоціація буятрики, яка з 2008 року  членом світової асоціації. ї голова – Василь Влізло, Почесний Амбасадор Львова завдяки своїй активній діяльності в Світовій Асоціації залучив цей захід до міста.

Буятрика (Buiatriсs) – це частина ветеринарної медицини, яка займається ветеринарним забезпеченням жуйних тварин, а також менеджментом, годівлею (живлення), якістю їх продукції.

Мета конгресу — сприяння налагодженню наукових контактів та дискусій між вченими та практиками різних країн світу з актуальних питань ветеринарної медицини жуйних тварин. Учасниками конгресу були  директори європейських асоціацій буятрики, вчені, ветеринарні лікарі, менеджери та представники фірм, які працюють у галузі тваринництва. Провідні вчені та практичні фахівці з країн Європи, а також інших держав представили інноваційні матеріали з діагностики, лікування та профілактики хвороб тварин, а також сучасні аспекти менеджменту, утримання, розведення, годівлі (живлення) великої рогатої худоби, овець, кіз та інших жуйних.