У Львові планують збудувати багатофункціональний конгрес-хол, в якому можна буде проводити великі конференції (більше ніж на 3 тис осіб). Турецька компанія «Онур» буде проводити роботи на ділянці біля аеропорту. Загальна площа 4,8 га.

Забудовники планують звести комплекс, де можна буде проводити концерти, конференції, виставки для великої аудиторії. На проект планують виділити 70 млн доларів.

Місто не дарма визначило конференц-індустрію одною з ключових галузей для розвитку, оскільки це не лише про ліжко-місця та заповнені ресторани. Це про знання, що залишаються після цих конференцій. Ми часто працюємо з IT середовищем, медичною та освітньою тематиками і розуміемо, шо кожна така конференція- це тисячі міжнародних учасників, які приїздять сюди не для того, щоб пожити в готелі, чи поїсти в ресторані, а щоб обмінятись досвідом з нашими спеціалістами. Це означає розвиток.  Уже є певні заходи, які не перший рік проводяться у місті, розвиваються і поступово виростають з інфраструктури Львова. Нещодавно закінчилась масштабна конференція IT Arena, яку проводять на «Арені Львів», але їм там уже тісно і цьогоріч довелося добудовувати навітъ додатковий павільйон», – коментує новину директор Львівського конференц-бюро Андрій Павлів.