Організатори саміту стійкого розвитку ділових подій Ventures22 підтримали Львів та оголосили про донат на реабілітаційний центр UNBROKEN. 

Минулого тижня команда Львівського конференц-бюро виступила на саміті онлайн. Софія Каїнська спільно з Почесним Амбасадором Львова Орестом Зубом розповідали делегатам саміту, як зараз живе Львів, що відбувається з конференц-індустрією та як можна підтримати місто.

На заході презентували проект реабілітаційного центру UNBROKEN, розповіли про те, як міжнародні організатори подій можуть долучитися до його створення. Софія та Орест також запросили івент-професіоналів долучатися до відбудови України, проводити свої події у Львові та інших українських містах, наголосивши на тому, що Львів має всі конференц-можливості.

Після саміту організатори зазначили, що учасники були зворушені відеозверненням зі Львова, вони підтримують українців, усю конференц-індустрія міста та будуть раді долучитися до життєво важливих проектів, таких як UNBROKEN. 

Ventures22 – це саміт стійкого розвитку поді, який збирає лідерів MICE-індустрії, щоб обговорити трансформацію ділових подій, роль заходів у зміні світу на краще, модель сміливого оптимізму, відповідального зростання та сталого успіху.  

Організатор заходу – онлайн-платформа MICEBOOK, яка створена для спілкування співпраці та розвитку професіоналів івент-індустрії. Платформат об’єднує більше 26 тисяч спеціалістів з усіх куточків світу.